NOWY TOMYŚL

Zorganizowali wakacje, teraz organizują jesień. A wszystko z uśmiechem i z myślą o mieszkańcach1 min na czytanie

NOWY TOMYŚL - Zorganizowali wakacje, teraz organizują jesień. A wszystko z uśmiechem i z myślą o mieszkańcach - myregion

Pracownicy klubu zadbali o to, by wypełnić dzieciom czas podczas wakacji, a teraz zwracają się trochę w stronę dorosłych. To z myślą o nich organizowane są zajęcia z jogi, które odbywają się dwa razy w tygodniu – we wtorki w godz. 19.30 – 21 i czwartki w godz. 18-19.30. – W ubiegłym roku była zumba i aerobik, ale w tym, ze względu na urlop instruktorki, jest joga – tłumaczy Agata Brychcy z klubu osiedlowego. Wyjaśnia, że jedne zajęcia to koszt rzędu 25 zł, a odbywają się one na sali w siedzibie klubu (os. Batorego 32). 

Agata Brychcy wymienia, że na jesień klub planuje spotkania seniorów oraz nabór do klubu seniora, który przed laty liczył nawet setkę członków. – Już 10 września zapraszamy na spotkanie przy kawie, a 23 września na godz. 18 planujemy spotkanie otwarte dla starszych osób. Można na nie przyjść zapoznać się i zapisać do klubu – zachęca Agata Brychcy. Zdradza, że z końcem września we własnym gronie spotkają się tylko panie z klubu, by… zrobić ciasteczka z okazji Dnia Chłopaka, który przypada 29 września. – Własnoręcznie upichcone smakołyki będą mogły wręczyć swoim mężczyznom – uśmiecha się pani Agata. Dodaje, że na październik (7.10.) planowany jest wieczór gier planszowych. 

– W inicjatywach naszego klubu może uczestniczyć każdy. Dlatego zapraszamy i na jogę i na spotkania czy wieczorki, które organizujemy – zachęca na koniec Agata Brychcy. Dodajmy, że klub ma swój profil na facebooku. Dzięki niemu na bieżąco można śledzić, co jest i będzie organizowane (kliknij TUTAJ). 

ŁR

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w NOWY TOMYŚL