NewsWOLSZTYN

Wulgarny transparent na wiadukcie. Mieszkańcy oburzeni2 min na czytanie

News - Wulgarny transparent na wiadukcie. Mieszkańcy oburzeni - myregion

Autorami transparentu są prawdopodobnie kibice Lecha Poznań, którzy domagają się usunięcia dyrektora sportowego Tomasza Rząsy, odpowiedzialnego za kadrę Kolejorza. Nie podoba im się najwyraźniej także prezes Karol Klimczak.

Transparent podobnej treści pojawił się niedawno w Dusznikach w powiecie Szamotulskim. Wolsztyński zawisł prawdopodobnie w nocy (13/14.04.) lub nad ranem. Podobny wisi na płocie naprzeciwko cmentarza na Lipowej. Oba zostały powieszone z rozmysłem przy drogach krajowych.

O ile płot może być prywatny, o tyle wiadukt na pewno należy do Generalnej Dyrekcji Drogi Krajowych i Autostrad i tylko zarządca drogi może i powinien go stamtąd usunąć, bo choć obraża moralność niektórych mieszkańców, to nie stanowi dla nikogo bezpośredniego zagrożenia. Wydaje się więc, że nie ma podstaw do interwencji służb.

Czekamy na komentarz policji w tej sprawie.

EI

Oświadczenie Grup Kibicowskich Lecha Poznań

– żądamy odsunięcia od zespołu Andrzeja Kasprzaka

– usunięcia z klubu (pseudo)dyrektora sportowego Tomasza Rząsy

Dopóki nasz postulat nie zostanie zrealizowany nie wrócimy na trybuny, nawet gdy będzie to już możliwe. Oczywistym jest, że tęsknimy za powrotem na stadion, ale nie będzie on możliwy gdy osoby odpowiedzialne od lat za porażki i brak sukcesów naszego klubu będą dalej w Lechu Poznań, nawet na jakiś starannie poukrywanych stanowiskach.

Żądamy zatrudnienia specjalistów, a nie przydupasów i klakierów, którzy tylko przytakują – nie znającemu się zbytnio na profesjonalnej i poważnej piłce – młodemu prezesowi.

My, kibice Lecha Poznań, nie damy się już więcej nabrać włodarzom klubu, który myślą tylko o pełnych kieszeniach, a tysiące fanów Kolejorza mają za nic. Pragniemy przypomnieć, że Lech Poznań to nie jest tylko maszynka do zarabiania pieniędzy na transferach. Lech Poznań to pasja, miłość, wiara i emocje. To nasza wielopokoleniowa tradycja… O czym wiele osób pracujących w tym klubie zapomniało.

Brak obecności na trybunach to tylko jeden z wielu pomysłów na uprzykrzenia życia wszystkim, który chcą z niego wycisnąć ostatnie soki. Jesteśmy bardzo kreatywni, ale przecież nie chodzi o to, by codziennie pod stadionem stacjonowały radiowozy. Tak jak dziś, prawda?

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w News