NewsREGION

W Chraplewie motocykl zderzył się z osobówką. Kierowcą jednośladu zajęło się pogotowie1 min na czytanie

News - W Chraplewie motocykl zderzył się z osobówką. Kierowcą jednośladu zajęło się pogotowie - myregion

Dzisiaj (15.06.), po godz. 13 doszło do zdarzenia drogowego w Chraplewie (gm. Kuślin), gdzie na skrzyżowaniu między Lwówkiem a Opalenicą motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Według informacji przekazanej dyżurnemu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu, sytuacja wyglądała poważnie.

W kraksie uczestniczyli kierowca nissana qashqai i motocykla. Obaj mężczyźni są mieszkańcami powiatu nowotomyskiego. – Poszkodowany został kierowca jednośladu, ale obrażenia wyglądały poważnie – mówi oficer prasowy nowotomyskich strażaków, mł. ogn. Marcin Kozica.

Na miejsce przyjechała jednak karetka pogotowia, a mężczyzna został przekazany pod opiekę ratowników. W Chraplewie pracują też Policjanci, ale droga jest przejezdna. Na miejsce wysłano trzy samochody straży pożarnej, w tym zastępcę komendanta jednostki, kpt. Jakuba Kłosowskiego, który angażowany jest zazwyczaj do najpoważniejszych zdarzeń oraz druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej z Kuślina.

Motocykliści byli także uczestnikami wczorajszego (14.06.) zdarzenia na trasie z Grodziska Wielkopolskiego w kierunku Kamieńca. Jak mówi kom. Kamil Sikorski z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. Kierowcy jechali jeden za drugim, a do wypadku doszło, gdy wskutek awarii jednośladu jadący z przodu motocyklista spadł z maszyny. Motor przewrócił się na jezdnię, a jadący za nim kierowca najechał na niego. Obaj motocykliści trafili do szpitala.

JP

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w News