GRODZISKNews

Udało się! Zebrano pieniądze na nowy wózek dla pana Stanisława!1 min na czytanie

GRODZISK - Udało się! Zebrano pieniądze na nowy wózek dla pana Stanisława! - myregion

Krewni i znajomi postanowili pomóc Stanisławowi i zorganizowali kilka akcji, żeby zebrać pieniądze na wózek elektryczny dla niego.

Stanisław Idziejczak ( 49 l.) mieszkaniec Wielichowa choruje ciężko od 9 lat. Przeszedł operację usunięcia nowotworu nerki, teraz walczy z bólem i rzadką chorobą. Ziarniniakowatość z zapaleniem naczyń to choroba, przez którą pan Stanisław znalazł się na wózku. Dodatkowo choruje jeszcze na cukrzycę typu 3, chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa i osteoporozę.

Zawodnicy i sympatycy Team Trzcinica zbierali nakrętki i przeprowadzili licytację zebranych przez siebie przedmiotów. Do akcji przyłączyli się motocykliści z grodziskiej grupy Samcro PGO, którzy chętnie pomagają potrzebującym. Także radny Rafał Maluśki przekazał kilkaset kilogramów nakrętek na rzecz Stanisława Idziejczaka, a Restauracja Ratuszowa w Grodzisku w ramach tej akcji zorganizowała sprzedaż własnych pączków i cały dochód ze sprzedaży przekazała na rzecz pana Stasia. Do tego była prowadzona zbiórka pieniężna na portalu zrzutka.pl, gdzie wszyscy chętni mogli wpłacać nawet drobne kwoty. Przedsiębiorcy i osoby prywatne wspierali akcję różnymi wpłatami.

Udało się wspólnymi siłami zebrać wymaganą kwotę i wózek został zakupiony w Niemczech. Pan Stanisław czeka na niego i razem z całą rodziną chce podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za okazane serce i wpłaty. W mediach społecznościowych już niedługo zamieszczą zdjęcie nowego wózka i szczęśliwego pana Stasia, który opublikuje swoje podziękowanie. To kolejna akcja w naszym regionie, która pokazała, że ludzie mają wielkie serca i że warto sobie wzajemnie pomagać. Brawo!

AS

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK