NewsWOLSZTYN

Trzy kolizje w jeden dzień. Winni nieostrożni kierowcy osobówek1 min na czytanie

News - Trzy kolizje w jeden dzień. Winni nieostrożni kierowcy osobówek - myregion

Wczorajszy dzień (29.11.) okazał się trudny dla kierowców na drogach powiatu wolsztyńskiego. Doszło do trzech stłuczek i wcale nie przyczyniły się do nich warunki na drodze.

O godz. 8.30 Policjanci interweniowali w Sączkowie (gm. Przemęt). 24-letni mieszkaniec Żegrowa (gm. Śmigiel) nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z jeepem, którym kierował 30-letni mieszkaniec Przemętu. Obaj kierujący byli trzeźwi, nikomu nic się nie stało, ale auta zostały poważnie uszkodzone. Policjanci zatrzymali oba dowody rejestracyjne pojazdów, a kierowcę fiata ukarano mandatem w wysokości 500 zł.

Ok. godz. 10.40 do kolejnego zdarzenia doszło w Wolsztynie na ul. 5 Stycznia. Tym razem mieszkanka Nowej Dąbrowy (gm. Wolsztyn), kierująca renault megane, podczas manewru cofania nie zachowała należytej ostrożności i doprowadziła do zderzenia z samochodem marki Kia. Pojazdem również jechała kobieta, mieszkanka Obry. Siedząca za kierownicą renówki mieszkanka Nowej Dąbrowy została ukarana mandatem w wysokości 250 zł.

Do kolejnej stłuczki doszło ok. godz. 14.25. Również w Wolsztynie, ale na zjeździe z wiaduktu w stronę ronda koło Urzędu Skarbowego. Kierujący citroenem 68-letni mieszkaniec Nowej Obry wyjeżdżał z pasa dla włączających się do ruchu i uderzył w jadącą z przeciwka ciężarówkę marki scania. Tutaj również nikomu nic się nie stało, a kierowcy byli trzeźwi. 68- latek został ukarany mandatem w wysokości 300 zł.

JP

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News