Artykuł informacyjny

To już 19 lat na rynku. Nasza Hurtownia VIKA działa od 2002 roku7 min na czytanie

Artykuł informacyjny - To już 19 lat na rynku. Nasza Hurtownia VIKA działa od 2002 roku - myregion

Mimo trudnej obecnie sytuacji na rynku wywołanej pandemią COVID-19 staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, iż handel coraz częściej przenosi się do internetu, niemniej szeroką ofertą i bogatym asortymentem oraz dostępnością towaru na półce staramy się konkurować z zakupami w sieci. W związku z tym udoskonalamy nasz sklep internetowy. Notujemy rosnące zainteresowanie zamówieniami online. Klienci zamawiają towar w dogodnej dla siebie chwili, często w porze wieczorowej, by następnego dnia tylko podjechać i odebrać spakowane już zakupy. Popularne stały się również dostawy dla klientów indywidualnych – detalicznych. Na terenie naszego miasta po spełnieniu minimum logistycznego, są bezpłatnie dostarczane naszym transportem.

Zwiększamy asortyment handlowy, wzmacniamy poszczególne działy jakością i ilością dostępnego towaru. Klienci często nazywają naszą firmę „Hurtownia Papiernicza” zapominając o dziale chemicznym, przemysłowym i artykułach higieniczno-toaletowych. Ponadto rozwinęliśmy dział spożywczy, tak by kompleksowo zaopatrywać biura, firmy i liczne instytucje w Wolsztynie i jego okolicach.

Obecnie trwa akcja szkoła. Mamy nadzieję , że dzieci i młodzież od września zaczną uczęszczać na zajęcia w szkołach stacjonarnych .Myślę, że rodzice marzą by zdalna edukacja już nie wróciła.

Jesteśmy przygotowania na okoliczność zakupów szkolnych . Posiadamy wszystko czego uczniowie mogą potrzebować : piórniki , plecaki tornistry, farby , kredki, teczki, zeszyty oraz ogromny wybór galanterii szkolnej . Bardzo dużą popularnością cieszy się owijanie podręczników i ćwiczeń do szkoły. Klienci w końcu odetchnęli z ulgą. Oddają nam komplet książek z uśmiechem, a my zajmujemy się ich okładaniem.

Bardzo dynamicznie rozwijamy sektor nazywany często przez naszych klientów „Party” . To wszelakie dekoracje, ozdoby i inne urozmaicenia dodające blasku każdej organizowanej imprezie – od kameralnych dla najbliższych, po potężne eventy dla dużej liczby uczestników. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dużym zainteresowaniem cieszą się popularne od dłuższego czasu balony wypełnione helem.

Wprowadziliśmy szereg usług, jak wykonywanie pieczątek czy wycinanie liter napisów i szablonów w folii samoprzylepnej. Posiadamy laser, który służy nam do wycinania indywidualnych projektów wykonywanych w sklejce, drewnie oraz różnego rodzaju pleksach PCV. Tworzymy też wizytówki, ulotki reklamowe oraz opracowania graficzne. Słyniemy z pieczątek wykonywanych w zasadzie na poczekaniu, w przysłowiowe 5 sekund.


Jesteśmy wdzięczni naszym Klientom, że doceniają trud naszych pracowników i ich ciężką pracę.

Pewnie nie jesteśmy perfekcyjni i jedyni na rynku , ale doceniamy i cieszymy z sukcesów osiągniętych dotychczas . Dziękujemy głównie Państwu jako naszym klientom , że jesteście od wielu lat z nami.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i uśmiechu na twarzy .Zapraszamy na zakupy i przypominamy, że w nasze hurtowni „SZCZEPIMY DOBRYMI CENAMI !”

FACEBOOK, WWW

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne