FOTOGRODZISKNews

Święta pełną parą. Dziś trzeci dzień świątecznego jarmarku w Grodzisku4 min na czytanie

FOTO - Święta pełną parą. Dziś trzeci dzień świątecznego jarmarku w Grodzisku - myregion

Dzisiaj trzeci dzień Świątecznego Jarmarku w Grodzisku Wlkp. Są atrakcje dla najmłodszych i tych starszych. Każdy może poczuć się jak dziecko wśród rozświetlonych bombek i świątecznych piosenek. W sobotę miasto opanowały Elfy, które zabawiały dzieci interaktywnym przedstawieniem połączonym ze świetlnymi iluminacjami. Dla najmłodszych jeździ też przy budynku ratuszu świąteczna kolejka.

Liczne stoiska oferują zabawki, wyroby rękodzielnicze, stroiki świąteczne i słodkości. Są produkty lokalnych firm, miody, ciasta, sery i wędliny. Swoje stoiska mają spółdzielnie socjalne i stowarzyszenia, np. „Dworzec” i PISOP z Leszna. Dużym powodzeniem cieszy się stoisko z gorącą herbatą i grzanym winem, które po raz pierwszy tradycją dużych jarmarków zawitało i w Grodzisku.

Dzisiaj (12.12) występy Grodziskiej Orkiestry Dętej i Zespołu Tanecznego Cybinka, na rynku również żywa szopka bożonarodzeniowa. Miasto już od dawna jest świątecznie przystrojone, wszędzie błyszczą bombki i światełka. Także śnieg wpisuje się w świąteczny klimat, tak więc dzieci mają dużo radości i chętnie odwiedzają wraz z rodzicami grodziski rynek.

AS

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w FOTO