NewsNOWY TOMYŚL

Spotkanie z Kolekcjonerem i jego luksusowymi autami. Wszystko w ramach akcji „Świeć przykładem”1 min na czytanie

News - Spotkanie z Kolekcjonerem i jego luksusowymi autami. Wszystko w ramach akcji „Świeć przykładem” - myregion

Nowotomyscy mundurowi zapraszają w niedziele (19.12.) o godz. 13 na plac przy komendzie. W ramach akcji „Świeć przykładem” funkcjonariusze chcą przypomnieć i uświadamiać pieszych o potrzebie korzystania z elementów odblaskowych podczas poruszania się po drogach. – Będziemy rozdawać świecące przedmioty dla najmłodszych i trochę starszych – mówi sierż. szt. Mariusz Majewski, oficer prasowy nowotomyskiej policji.

Wśród atrakcji zaplanowano spotkanie ze znanym gościem, który przywiezie Gwiazdora w nietypowych saniach. Joseph Anissah to ekscentryczny milioner, Brytyjczyk urodzony w Ghanie, który na co dzień mieszka w Poznaniu. Jego największą pasją jest kolekcjonowanie wyjątkowych samochodów. Joseph posiada między innymi takie auta, jak Rolls Royce Wraith, Ferrari F12, Lamborghini Aventador SVJ, McLareny 600LT i 720S, BAC Mono i Porsche 911 GT3 RS. Ma też kilka klasyków, do których należą Lancia Delta HF Integrale, Ford Mustang Fastback Eleanor czy Mercedes 280SL Pagoda. Szerszej publiczności jest znany z telewizji TVN Turbo, gdzie występuję w programie „Kolekcjoner” oraz z mediów społecznościowych.

Policjanci zapraszają też na kiermasz dla Mai chorej na SMA ze Zbąszynia. Będzie można udekorować choinkę dla mundurowych pracujących na granicy polsko – białoruskiej oraz spróbować pysznego barszczu. Organizatorami spotkania jest nowotomyska komenda i związek zawodowy policjantów zarząd terenowy w Nowym Tomyślu.

JP

Ogłoszenie na Facebooku dla UE! Musisz się zalogować, aby przeglądać i publikować komentarze na FB!
Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News