NewsNOWY TOMYŚL

Rodzina walczy o zdrowie Michasi, jej stan znacznie się pogorszył. „Bądźcie z nami!”1 min na czytanie

News - Rodzina walczy o zdrowie Michasi, jej stan znacznie się pogorszył. „Bądźcie z nami!” - myregion

Ośmiomiesięczna Michalinka żyje dziś dzięki pomocy setek wrażliwych osób, które na jej konto w serwisie siepomaga.pl wpłaciły blisko 750 tys. zł. Rodzice mogli przez to pojechać do kliniki w Munster, gdzie dziewczynka w marcu tego roku przeszła pierwszą operację ratującą życie. – Wiedzieliśmy jednak, że to dopiero początek, bo przed nami jeszcze dwie operacje serca. Mają one pozwolić Michasi dożyć dorosłości i zapewnić jej szczęśliwe dzieciństwo – mówiła wówczas mama dziewczynki, Paulina. 

Po ostatniej kontroli stanu zdrowia dziecka okazało się jednak, że jego stan jest krytyczny. – Nie jest nawet średnio, jest bardzo źle – informowała 14 listopada mama. Michasia miała wówczas zwężenie w nowym zespoleniu i zwężenie tętnicy. – Do tego zaczęły odkładać się płyny w opłucnych, a kurczliwość prawej komory serca znacznie się pogorszyła – tłumaczyła pani Paulina. 

Dziś razem z Michasią jest już w klinice. – Zdecydowaliśmy się pojechać wcześniej, na wypadek nagłego pogorszenia stanu zdrowia Michasi – wyjaśnia mama. Wczoraj informowała również, że obecnie czeka na planowe przyjęcie, a kardiolog powiedziała, że stan Michalinki jest bardzo ciężki. – Czasami mamy wrażenie, że nasze dni, to nieustanny płacz. Nie rozumiemy tego… pulsoksymetr pokoazuje różne dziwne cyfry, które rodziców doprowadzają do szaleństwa… – przyznaje pani Paulina. I apeluje, by myślami być z nimi. – Walczymy dla niej, dla was oraz dla całej naszej rodziny – zapewnia mama ośmiomiesięcznej dziewczynki. 

Można pomóc klikając TUTAJ. 

ŁR

Podziel się informacją ...
 • 7
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  7
  Udostępnienia

Zobacz inne

Więcej w News