NewsWOLSZTYN

Rap Stacja na stałe przenosi się do Sławy, a organizator mówi, że do Wolsztyna już nie wróci2 min na czytanie

News - Rap Stacja na stałe przenosi się do Sławy, a organizator mówi, że do Wolsztyna już nie wróci - myregion

Po tym jak burmistrz Wolsztyna Wojciech Lis zdecydował, że w tym roku piątej edycji festiwalu w mieście parowozów nie będzie, organizatorzy zaczęli szukać nowego miejsca, gdzie festiwal mógłby się odbyć we wrześniu. I tak trafili do Sławy. 

– Nawiązaliśmy nić porozumienia, widzę chęć współpracy i nowe możliwości. Mamy do dyspozycji większą plaże i większą bazę noclegową – mówi organizator, Waldemar Nowacki. Przyznaje jednak, że w tym roku zabrakło czasu, żeby zorganizować wydarzenie w nowym miejscu. Po za tym Sławę zabezpiecza szpital we Wschowie, który z powodu ogniska koronawirusa jest zamknięty. W ostatnich dniach rośnie też niestety ilość zakażeń na COVID-19. – Już dwa razy zmienialiśmy termin imprezy w Wolsztynie. Dlatego nie chcieliśmy podawać nowej daty i po raz kolejny trzymać uczestników w niepewności do ostatniej chwili – mówi organizator. W tej sytuacji podjęto decyzję, że imprezy w tym roku nie będzie.

Jest już za to znana data wydarzenia za rok w Sławie. Festiwal potrwa trzy dni – od 8 do 10 lipca 2021. Organizatorzy gwarantują, że nie zabraknie czołówki składu, która była zapowiadana na ten rok, m.in. PRO8L3M i Paluchem na czele. Nowacki przyznaje, że festiwal do Wolsztyna już nie wróci. Istnieje możliwość zwrotu biletów, tam gdzie zostały zakupione. Organizator jednak zachęca, żeby zachować karnety na przyszły rok i w ten sposób wesprzeć festiwal. W zamian oferuję specjalną opaskę i identyfikator ze smyczą „gościa specjalnego”, 20 proc. zniżki na na festiwalowe gadżety, napoje i alkohole, obsługę bez kolejki oraz dostęp do specjalnej strefy z leżakami, barem, miejscami siedzącymi i toaletami. Dla posiadaczy karnetów VIP będzie jeszcze dodatkowo możliwość wejścia do strefy przed samą sceną. Karnety będą automatycznie obowiązywać na trzy dni. Jeśli ktoś będzie chciał kupić takie wejściówki można to zrobić do końca października. Obecne ceny będą obowiązywać w przyszłym roku. 

JP

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w News