Artykuł informacyjnyFOTO

Potwierdzamy! W tym roku będzie święty Mikołaj. Przyjedzie razem ze Śnieżynką!3 min na czytanie

Artykuł informacyjny - Potwierdzamy! W tym roku będzie święty Mikołaj. Przyjedzie razem ze Śnieżynką! - myregion

Możemy odetchnąć z ulgą! W tym roku, jak zawsze, święty Mikołaj przyjedzie, przywiezie prezenty dla wszystkich grzecznych dzieci, a nawet dla niektórych dorosłych. Tradycji stanie się zadość i ta informacja w tych trudnych, niepewnych czasach przynosi zapewne wszystkim ukojenie i nadzieję. 

Jak ustaliliśmy, święty Mikołaj pojawi się 6 grudnia w Wolsztynie i będzie razem ze Śnieżynką spacerował po południu w okolicach promenady i Rynku. Tego samego dnia, ale wcześniej, bo już o godz 10:30 Mikołaja będzie można zobaczyć w internecie, na profilu facebookowym FABRYKI ZABAWY. Tam w specjalnej transmisji live jego pomocnicy zaprezentują dla dzieci mnóstwo zabaw, zagadek i zaproszą na rozmowę ze świętym Mikołajem, który będzie wszystkich pozdrawiał i składał najwspanialsze życzenia.

Grudzień to bardzo pracowity okres dla Mikołaja, dlatego już teraz należy się do niego zgłaszać z prośbami i zleceniami. W tym roku również będzie dostarczał prezenty, tym razem jako świąteczny kurier. Można go poprosić o przekazanie specjalnej przesyłki bliskiej osobie. Oczywiście pełni służbę w Wigilię i wszystkie dni świąteczne. Jeżeli jeszcze nie macie zarezerwowanej wizyty świętego Mikołaja, radzimy się pospieszyć, gdyż jego kalendarz szybko się zapełnia!

W tym roku ekipa Św. Mikołaja proponuje nowość – spersonalizowane życzenia dla dzieci w formie nagranego filmiku. Trzeba je wcześniej zamówić, wysyłając mailem konkretną prośbę i kilka słów o adresacie życzeń.

Święty Mikołaj i Śnieżynka mają również propozycję dla firm. Mogą przygotować specjalne upominki (kreatywne boxy) i rozwieść je na terenie Wolsztyna i okolic specjalną pocztą, jako świąteczni kurierzy. Oczywiście zapraszają także firmy do współpracy przy tworzeniu spotów reklamowych z ich udziałem. Wszystkie zlecenia i prośby można kierować na adres mailowy fabrykazabawy1@gmail.com lub dzwoniąc pod nr 538 161 672

RED

Materiał powstał we współpracy z Fabryką Zabawy.

Podziel się informacją ...
 • 20
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  20
  Udostępnienia

Zobacz inne