NewsWOLSZTYN

Pierwsze poranne korki na trasie objazdu za nami. Od dziś zamknięte jest skrzyżowanie koło urzędu skarbowego3 min na czytanie

News - Pierwsze poranne korki na trasie objazdu za nami. Od dziś zamknięte jest skrzyżowanie koło urzędu skarbowego - myregion

Z jednodniowym opóźnieniem, dziś (26.08.) od rana zamknięte jest skrzyżowanie ul. Fabrycznej/ Gajewskich z Al. Niepodległości/ ul. Żeromskiego. Wyznaczone zostały objazdy, ale nie brakuje kierowców, którzy omijają pachołki i przejeżdżają wyłączoną z ruchu krzyżówką w obu kierunkach. Jednocześnie w czasie porannego szczytu na ul Fabrycznej i jej łączniku z ul. Dworcową pojawiły się korki. 

Urząd Miejski w Wolsztynie informuje, że trasa przejazdu z kierunku Zielonej Góry w kierunku Poznania prowadzi z wiaduktu na łącznicę z ul. Dworcową, rampą kolejową w kierunku Leszno-Wschowa i dalej przez przejazd kolejowy przy Parowozowni. Następnie na skrzyżowaniu DW 305 z ul. Inwestycyjną skręcamy w lewo i dalej jedziemy do skrzyżowania z ul. Żeromskiego. Z ul. Żeromskiego skręcamy w prawo na DK 32 w kierunku na Poznań. 

Analogicznie trasa przejazdu z Poznania w kierunku Zielonej Góry przebiegać będzie przez ul. Żeromskiego, następnie ulicą Inwestycyjną do skrzyżowania z DW 305. Na skrzyżowaniu tym (przy Firestone) w prawo w kierunku centrum. Następnie przejeżdżamy przez przejazd kolejowy i jedziemy w lewo na rampę kolejową, a stąd łącznica (przy Netto) skręcamy w lewo na wiadukt DK 32 – w kierunku Zielonej Góry.

Urząd informuje również, że w związku z przebudową skrzyżowania wjazd do urzędu skarbowego oraz Diagrolmetu będzie możliwy bezpośrednio z DK 32 przy budynku magazynowym na wysokości ul Polnej. Jest też apel o zwracanie szczególnej uwagi na wprowadzone oznakowanie. Budowa ronda ma się zakończyć w grudniu 2020r.

EI

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w News