GRODZISKNews

Ogromny sukces internetowej edycji Półmaratonu Słowaka. Wpłynęło tyle maili, że zapełniła się skrzynka!1 min na czytanie

GRODZISK - Ogromny sukces internetowej edycji Półmaratonu Słowaka. Wpłynęło tyle maili, że zapełniła się skrzynka! - myregion

Organizatorzy Półmaratonu Słowaka stanęli na wysokości zadania i zrobili wszystko, aby tegoroczna edycja się odbyła, ale… przez internet. Ilość biegaczy, którzy wzięli udział w biegu, w różnych częściach Polski, zaskoczyła wszystkich. Transmisję z tegorocznego Półmaratonu wyświetliło dotychczas blisko 30 tys. osób. Pod nagraniem pojawiły się setki komentarzy, a biegacze masowo zaczęli wysyłać zdjęcia dokumentujące, że przebiegli dystans półmaratonu, o co prosili organizatorzy biegu.

Jak informuje nas dyrektor imprezy, Marek Małecki, w sumie napłynęło ponad 800 potwierdzeń, a obecnie trwa ich porządkowanie. – Niektórzy nie podali adresu, inni przesłali po kilka maili. Zależy nam na tym, aby każdy, kto przesłał potwierdzenie, otrzymał obiecaną niespodziankę w postaci specjalnie wykonanego na tę okoliczność komina – mówi Marek Małecki. Podkreśla, że jest zaskoczony odzewem, z jakim spotkała się internetowa edycja półmaratonu.

– Odzew był naprawdę wielki, a w biegu, w różnych częściach Polski, wystartowało około tysiąca osób. To ogromny sukces – podkreśla dyrektor. Ma nadzieję, że przyszłoroczny Półmaraton uda się zorganizować na terenie Grodziska, a tym samym kontynuować jedną z najważniejszych imprez w tym regionie kraju. – Wszystkim biegaczom, którzy wzięli udział w tej edycji, z całego serca dziękujemy. Po raz kolejny udowodniliście, że „Słowak” ma najwspanialszych uczestników! – podsumowuje Marek Małecki. 

ŁR

Podziel się informacją ...
 • 17
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  17
  Udostępnienia

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK