NewsNOWY TOMYŚL

Nietypowy sukces psycholożki. Wygrała konkurs dotyczący… odżywiania!1 min na czytanie

News - Nietypowy sukces psycholożki. Wygrała konkurs dotyczący… odżywiania! - myregion

Agata Jaworska, psycholożka ze Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera, zdobyła główną nagrodę w konkursie na temat… odżywiania! Zaskakujące? Nasze gratulacje!

To rzeczywiście może zaskakiwać, iż osoba zajmująca się na co dzień psychologią, pracująca z dziećmi, zwycięża w konkursie znanej i popularnej firmy żywieniowej „Winiary”. Ale taka jest prawda. Agata Jaworska, wzięła udział w konkursie dla nauczycieli w ramach 10. edycji programu „Winiar” pod hasłem: „Gotuj się na zmiany”. Napisała własne miniscenariusze zajęć dotycząc zdrowego stylu życia, racjonalnego odżywiania i tzw. nurtu zero waste. Po ogłoszeniu wyników okazało się, że scenariusze pani Agaty zostały uznane za najlepsze! Tym sposobem A. Jaworska zdobyła główną nagrodę w konkursie, zaś jej propozycje opublikowano na stronie internetowej programu „Winiar” i mogą z nich teraz korzystać nauczyciele w całej Polsce.

Oto właściwy adres: https://www.gotujsienazmiany.pl/mini-scenariusze/wszystkie. Warto tam zajrzeć. Scenariusze autorstwa psycholożki ze Zbąszynia noszą nazwy: Przygotuj się na teleturniej! Czym jestem? O poprawę wizerunku warzyw i owoców! Od ananasa do ziemniaków. Celem pomysłu „Gotuj się na zmiany”, realizowanego przez „Winiary”, jest kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych i odpowiedzialnego stylu życia w duchu „zero waste” już od najmłodszych lat. Działania nauczycieli i szkół biorących udział w programie skupiają się na propagowaniu zdrowych przyzwyczajeń metodą zabawy, gier i konkursów. Pomysły pani Agaty na scenariusze zajęć prozdrowotnych opierają się właśnie na tych zasadach. 

HG

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w News