WOLSZTYN

Nie czekają, a pomagają. Świetna inicjatywa wolsztyńskiej restauracji!2 min na czytanie

WOLSZTYN - Nie czekają, a pomagają. Świetna inicjatywa wolsztyńskiej restauracji! - myregion

Restauracja Locomotiva chce pomóc mieszkańcom. Mając dostęp do regularnych dostaw podstawowych artykułów spożywczych, zamierza dostarczać je ludziom do domu. Natalia Sroczyńska, właścicielka restauracji, podkreśla, że ceny produktów będą takie same jak w sklepach. 

– Postanowiliśmy wykorzystać potencjał jaki mamy, pracowitość i energię, aby wspomóc lokalną społeczność. Firma, z którą o kilku lat współpracujemy, kilka razy w tygodniu dowozi nam produkty spożywcze, na których my pracujemy, więc bez chwili wahania możemy polecać je naszym klientom – wyjaśnia Natalia Sroczyńska. Podkreśla, że chodzi też o zminimalizowanie ryzyka stania w kolejkach przed sklepem, zwłaszcza w okresie świątecznym. Tłumaczy, że produkty, które zamawia jej restauracja, od razu przyjeżdżają do magazynu, co biorąc pod uwagę obecną sytuację, jest dziś najbezpieczniejsze. – Oczywiście przy okazji dowożenia zakupów możemy również dowieźć nasze przysmaki z karty menu, np. sztandarowe pierogi Locomotivy, burgery czy sałatki – mówi Sroczyńska. 

Wśród produktów, jakie restauracja może dostarczyć, znajdują się m.in. chleb, nabiał, swojskie wędliny od zaufanego lokalnego producenta, mięsa, ryby, owoce morza, świeże owoce, warzywa, makarony, kasze, ryż, a nawet środki czystości. Generalnie wszystko to, po co chodzi się do sklepu. Właścicielka zapewnia, że o bezpieczeństwo martwić się nie trzeba, bo przy dostawie będzie możliwość płatności bezgotówkowej. Liczy również na odzew ze strony mieszkańców Wolsztyna i okolic, żeby wiedzieć, czy na tego rodzaju akcję jest zapotrzebowanie. 

Z Locomotivą można skontaktować się za pośrednictwem profilu restauracji na Facebooku dostępnym pod tym linkiem. – Czekamy na informacje zwrotne w komentarzach i wiadomościach prywatnych! – zachęca Natalia Sroczyńska. 

RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w WOLSZTYN