NewsWOLSZTYN

Natalia już dziś w telewizji! Czy tym razem wygra popularny program?2 min na czytanie

News - Natalia już dziś w telewizji! Czy tym razem wygra popularny program? - myregion

Natalia Cicha z Kopanicy (gm. Siedlec) po raz drugi wystąpi w programie telewizji Polsat Ninja Warrior Polska. Odcinek z jej udziałem będzie można obejrzeć dzisiaj (31.08.) początek o godz. 20.05. Dla nie wtajemniczonych w show uczestnicy mierzą się z torem, który sprawdza wytrzymałość, determinację i hart ducha.

– Zgłoszenie wysyła się pod koniec roku. W kwietniu dostaje się informację o zakwalifikowaniu się do castingu lub nie – mówi Cicha i wyjaśnia, że na castingu przechodzi się testy sprawnościowe i rozmowy z producentem. Później producenci wybierają grupę 30 osób, które jadą do Gliwic i przez pięć dni rywalizują najpierw w eliminacjach, a potem w finale.

– Za pierwszym razem popełniłam błąd na czwartej przeszkodzie. Wyskoczyłam z trampoliny i tylko dotknęłam drążka. Nie doskoczyłam do niego i wylądowałam w basenie z wodą – mówi Cicha, która przed emisją drugiej edycji programu z jej udziałem nie może zdradzić jak jej poszło. Możemy tylko trzymać kciuki. Telewizja przygotowała też wizytówkę o pani Natalii, którą kręcono w Kopanicy. Realizatorzy programu rozmawiali też dziadkiem miłośniczki sportu, to właśnie on zaprowadził dziewczynę na pierwszy trening piłki nożnej w Wolsztynie.

Po kilku latach w Gromie Wolsztyn trenowała w Grodzisku Wielkopolskim, a potem grała w pierwszej lidze kobiet w Środzie Wielkopolskiej. Przygodę z boiskiem zakończyła w sierpniu ubiegłego roku. Od 2017 startuję w wyścigach z przeszkodami, które przypominają te z programu telewizyjnego. Jak szybko policzyła wystartowała już 65 takich imprezach w całym kraju. W tym roku skończyła studia na kierunku transport na Politechnice Poznańskiej. Przed Cichą podjęcie decyzji o zawodowej przyszłości.

JP

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w News