GRODZISKNewsWIDEO

Na koncie Łukasza są ponad 33 tys. zł, a kwota stale rośnie. We wrześniu wielka impreza charytatywna, bądźcie tam z nami!2 min na czytanie

GRODZISK - Na koncie Łukasza są ponad 33 tys. zł, a kwota stale rośnie. We wrześniu wielka impreza charytatywna, bądźcie tam z nami! - myregion

Film o Łukaszu i jego chorobie, który opublikowaliśmy 11 sierpnia na naszym portalu ma już ponad 31 tys. wyświetleń, a udostępniło go blisko 600 osób. Dzięki temu zbiórka pieniędzy dla Łukasza, niezbędnych, by mógł on przejść operację, nabrała tempa i dziś licznik pokazuje ponad 33 tys. zł. Zmagającego się z pląsawicą Huntingtona mężczyznę wsparli mieszkańcy, firmy, a nawet sołectwo Wilkowo Polskie. To piękny gest jedności i nie sposób użyć odpowiednich słów, by wszystkim wspierającym podziękować. Naprzeciw Łukaszowi, ale i Ani, o której pisaliśmy TUTAJ, a która walczy z nowotworem, wyszli też ludzie, którzy stoją za pierwszą edycją Wrak Race Prestigo – imprezy, która 12 września odbędzie się w Puszczykowie. 

Jak mówi nam organizator Marcin Dudek, nie zabraknie dobrej zabawy, wyścigów, adrenaliny, a przede wszystkim mocy radości. – Naszą wrakową rodzinę łączy nie tylko pasja, ale i ogromne serducha, którymi nie raz wrakowicze potrafili się okazać przy wielu akcjach charytatywnych, zbiórkach i przeróżnych inicjatywach. Dlatego i tym razem, przy okazji pierwszej edycji #WrakRacePrestigo pragniemy włączyć się całym sercem w pomoc naszemu koledze Łukaszowi, którego historię pokazał portal myRegion.pl – mówi Marcin Dudek.

Pan Marcin podkreśla, że podczas imprezy będzie możliwość zakupu losów oraz wzięcia udziału w licytacjach, z których dochód zostanie przekazany na konto, gdzie zbierane są środki na operację Łukasza i późniejszą rehabilitację, a także na konto Ani. – Wszystkich chętnych do pomocy w organizacji całej akcji zapraszam do kontaktu z nami. Każda, nawet najmniejsza cegiełka jest ważna – wyjaśnia pan Marcin dodając, że można kontaktować się z nim przez profil na Facebooku (kliknij TUTAJ) lub telefonicznie: 577 785 040.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal myRegion.pl. Już dziś zapraszamy do śledzenia relacji z tej imprezy, dzięki której Łukasz i Ania mają szanse na to, by… żyć. 

ŁR

Łukasz walczy z chorobą od lat. Wspierają go bliscy, a pomóc może każdy

Od kilku dni w internecie trwa zbiórka pieniędzy dla Łukasza Wielowiejskiego który pochodzi z Wilkowa Polskiego (gm. Wielichowo). Od wielu lat zmaga się on z chorobą – pląsawicą Huntingtona.

Opublikowany przez MyRegion.pl Wtorek, 11 sierpnia 2020
Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK