NewsREGION

Miód z czekoladą, a może zmysłowy zapach palo santo? Jak sprawić, by Walentynki były wyjątkowe2 min na czytanie

News - Miód z czekoladą, a może zmysłowy zapach palo santo? Jak sprawić, by Walentynki były wyjątkowe - myregion

Miłość do ukochanej osoby,miłość rodzicielska, miłość braterska, siostrzana, miłość bliźniego, w końcu miłość własna. Żeby kochać innych, trzeba najpierw pokochać siebie, zadbać o siebie, swoją psychikę, zmysły i zdrowie.

Anna Ruta z Eko-składziku w Grodzisku proponuje, by zacząć od zmysłów. Na Walentynki poleca specjalną herbatkę stworzoną specjalnie na tę okazję. To mieszanka czarnej herbaty z hibiskusem i płatkami róży o nazwie „Walentynka”. – By zadbać o siebie i swoje zdrowie, warto w okresie zimowym pić herbatki rozgrzewające – mówi Anna Ruta. Wymienia m.in. te z lipą, czy te łączące malinę z hibiskusem. Poleca także miody z dodatkami maliny, rokitniku, cytryny lub czarnego bzu. -Miody z różnymi dodatkami są ostatnio wielką nowością i hitem. Próbując miodu z pomarańczą czy czekoladą możemy poczuć się naprawdę dopieszczeni – mówi z uśmiechem właścicielka sklepu. 

– Jeżeli chcemy z okazji Walentynek dać ukochanej osobie drobny, miły prezent, to sugeruję np. mydełko marsylskie na bazie olei roślinnych lub świecę sojową „Kwiat wiśni” – wyjaśnia Ann Ruta. – Może to być również aromatyczny syrop, konfitura czy herbata lub pachnący balsam i olejek eteryczny o zbawiennym działaniu – dodaje. Zaznacza, że aby pięknie przeżyć święto miłości warto pomyśleć o zmysłowych zapachach, które pobudzą naszą wyobraźnię i wprowadzą nas w doskonały nastrój. – Teraz najbardziej popularny jest zapach drzewa sandałowego i palo santo. Na Walentynki można zakupić bardziej romantyczne zapachy – dla jednego będzie to róża, dla drugiego piżmo – wymienia. 

– Gdy miną walentynkowe uniesienia warto pielęgnować miłość własną, zadbać o swoje zdrowie, kupić naturalne witaminy lub chleb na naturalnym zakwasie wypiekany w piecu szamotowym – sugeruje pani Ania. I zaprasza do swojego sklepu pełnego zmysłowych wrażeń.

AS

Podziel się informacją ...
 • 65
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  65
  Udostępnienia

Zobacz inne

Więcej w News