NewsWOLSZTYN

Macie już listy do św. Mikołaja? Dzisiaj na wolsztyńskim rynku będzie można wrzucić je do skrzynki1 min na czytanie

News - Macie już listy do św. Mikołaja? Dzisiaj na wolsztyńskim rynku będzie można wrzucić je do skrzynki - myregion

Niektórzy świętowali mikołajki już wczoraj (5.12.). Do Wolsztyna ten wyczekiwany przez dzieci święty przybędzie dzisiaj, dokładnie 6 grudnia. Już od godz. 11 na rynku rozpocznie się jarmark bożonarodzeniowy. Będzie tam można znaleźć Fabrykę pakowania prezentów, można też kupić świąteczne wypieki, pierogi, serki, oscypki, rękodzieło zabawki i biżuterie.

Spotkanie ze św. Mikołajem rozpocznie się o godz. 16.30. To będzie też ostatni moment, żeby wrzucić do skrzynki list z życzeniami. Oczywiście zgodnie z tradycją prezenty dostaną tylko dzieci, które przez cały rok były grzeczne, pozostałym pan z siwą brodą przyniesie tylko rózgę.

Na scenie na wolsztyńskim rynku będzie też można posłuchać artystów ze: Studio Piosenki Mini Forte, Studio Piosenki Cantabile, Studio Piosenki Dziecięcej. W programie też występy Zespołów Tańca Nowoczesnego – Neonki Kids, Neonki Fresh, Neonki i What’s Up.

Ważnym punktem wieczoru będzie też uroczyste odpalenie iluminacji świątecznych w całym mieście, które jest planowane o godz. 17.30.

JP

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News