GRODZISKNews

Kto u niego kupuje, ten na niego głosuje! Pomóżmy Łukaszowi wygrać w konkursie!2 min na czytanie

GRODZISK - Kto u niego kupuje, ten na niego głosuje! Pomóżmy Łukaszowi wygrać w konkursie! - myregion

Łukasz Tomaszewski, który prowadzi sklep „Groszek” przy ul. Chopina w Grodzisku doceniony przez grupę Eurocash. Został nominowany do konkursu „Heros polskiej przedsiębiorczości” w kategorii „odpowiedzialność za innych”. Celem konkursu jest docenienie właścicieli lokalnych sklepów. 

– Czujemy się wyróżnieni, szczególnie ze względu na kategorię – mówi nam Łukasz Tomaszewski. Podkreśla, że odpowiedzialność to nich wartość, którą kierują się w życiu i prowadzeniu sklepu. I razem z żoną organizują akcje pomocy dla lokalnej społeczności. – Cieszymy się, że zostały zauważone – przyznaje pan Łukasz. Jak mówi, działania zawsze wynikały z potrzeby serca bądź były odpowiedzią na czyjś apel. Właściciel sklepu przed laty prowadził firmę „Pomocni”, która reagowała na potrzeby mieszkańców. Swoje „dzieło pomocy” nadal realizuje, ale w sklepie „Groszek”.

Pan Łukasz systematycznie wspiera grodziskie przytulisko i włącza się w wiele zbiórek. Funduje także różne produkty dla podopiecznych domu Pomocna Dłoń w Błońsku oraz wspiera w działaniach Szlachetną Paczkę. W czasie pandemii jego sklep przyjmował zamówienia na dowóz produktów, ale niezależnie od kwoty i odległości nie pobierał pieniędzy za dowóz. – Mamy ciągły kontakt z klientami, sprowadzamy produkty na ich życzenie. Sklep jest dla klientów i ich potrzeb – podkreśla pan Łukasz, który wierzy, że praca na rzecz lokalnej społeczności ma sens. 

Nominacja, którą pan Łukasz otrzymał spotkała się z dużym odzewem w mediach społecznościowych. Wiele osób publikuje pozytywne komentarze. Chwali obsługę sklepu i zaangażowanie społeczne szefa. I odwdzięcza się głosując na niego konkursie, do którego został nominowany. Dodatkowe punkty są przyznawanie za komentarz pod profilem w konkursie. (link tutaj: https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/…/lukas.)

AS

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK