GRODZISK

Koncert noworoczny odbędzie się później, ale grodziskie centrum kultury zaprasza do udziału w konkursach1 min na czytanie

GRODZISK - Koncert noworoczny odbędzie się później, ale grodziskie centrum kultury zaprasza do udziału w konkursach - myregion

Centrum Kultury RONDO w Grodzisku Wlkp., tak jak większość domów kultury w Polsce, odwołało część imprez, natomiast dużą część udało się zrealizować w sieci. Wiele z zaplanowanych przez CK wydarzeń zostało przeniesione na inny termin. Cykliczna Grodziska Jesień Kulturalna została częściowo zrealizowana online. Natomiast część z zaplanowanych wydarzeń odbędzie się później. Wiadomo już, że 5 stycznia nie będzie koncertu noworocznego, a wstępna data tej imprezy to 30 stycznia. Dzień później ma się też odbyć gminny koncert kolędowy. 

CK udostępnia na swoim profilu filmy wspomnieniowe z cyklicznych imprez, prezentuje osiągnięcia artystyczne wychowanków sekcji i kół zainteresowań. Centrum ogłosiło też konkurs na kartkę świąteczną, a prace można oddawać do 15 stycznia wrzucając je do specjalnej skrzynki umieszczonej w holu ośrodka. 

Jak mówi nam Tomasz Koza z Centrum Kultury w Grodzisku, kolejnym konkursem jest ten dotyczący kolędowania online. – Chętni mogą nagrać telefonem polską kolędę lub pastorałkę i wysłać do nas na maila grodzisk@ckrondo.pl. Konkurs trwa do 15 grudnia, a nagrodzone filmy będą opublikowane na profilu domu kultury. Wykonawcy zaś będą zaproszeni do Gminnego Kolędowania.

CK podtrzymuje więź ze swoimi sympatykami i proponuje mieszkańcom, by dzielili się własnymi pasjami czy talentami wysyłając droga mailową zdjęcia swoich twórczych działań. Z zebranych zdjęć powstanie wspaniały plakat. Akcja nosi nazwę „Dom Pełen Kultury – podziel się z nami swoją pasją!” Trwa do 15 stycznia 2021.

AS

Podziel się informacją ...
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Udostępnij

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK