NewsREGION

Kino samochodowe będzie w Siedlcu, Przemęcie i Nowym Tomyślu. Na afiszu filmy Vegi, Pasikowskiego i…?1 min na czytanie

News - Kino samochodowe będzie w Siedlcu, Przemęcie i Nowym Tomyślu. Na afiszu filmy Vegi, Pasikowskiego i…? - myregion

W Przemęcie na stadionie zmieści się 90 samochodów, a na ekranie o powierzchni ponad 100 mkw. będzie można w piątek (29.05.) obejrzeć dwa filmy. O godz. 21 wyświetlona zostanie polska komedia „Mayday”, która premierę miała na początku roku. O godz. 24 rozpocznie się seans nowego filmu Patryka Vegi „Bad Boy”. Dźwięk z obydwu projekcji ma być nadawany prosto do aut. Wystarczy tradycyjne radio samochodowe nastawione na odpowiednią falę. Seanse w Przemęcie będą się odbywać w ramach akcji „Kino samochodowe – Poland Tour”, której współorganizatorem jest Fundacja Klub Młodych Liderów. Bilety są płatne, kosztują 20 zł za jeden samochód. 

W Siedlcu cały dzień z kinem samochodowym będzie kulminacją wydarzeń w ramach tygodnia dziecka. W sobotę (7.06.) seans zacznie się od atrakcji dla maluchów. O godz. 16 rozpoczną się filmy dla dzieci. Będzie „Rock dog. Pies ma głos!” oraz „Ups! Arka odpłynęła”. Wieczorem wyświetlane będą filmy dla dorosłych. O godz. 19 komedia „Mayday”, dwie godziny później „Psy III w imię zasad”. Wjazdówki można odbierać w ośrodku kultury, można je też rezerwować poprzez maila (poczta@goksiedlec.pl) lub telefonicznie (tel. 68 384 80 69). 

Projekcje planuje też Nowy Tomyśl. W sobotę (30.05.) na parkingu obok „zieleniaka” wyświetlony zostanie „Zegar czarnoksiężnika”. Darmowe wjazdówki można odbierać w okienku Nowotomyskiego Ośrodka Kultury, obok muszli koncertowej. 

RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w News