NewsNOWY TOMYŚL

Już w sobotę pierwsza taka gala w naszym regionie – Eliminator Fight Night!2 min na czytanie

News - Już w sobotę pierwsza taka gala w naszym regionie – Eliminator Fight Night! - myregion

W sobotę Powiatowe Centrum Sportu w Nowym Tomyślu będzie gospodarzem pierwszej gali Eliminator Fight Night. Podczas wieczoru sportu walki kibice zobaczą aż 9 walk. Zainteresowanie galą jest bardzo duże. Biletów nie ma już od dawna!

W sobotę o 19.00 rozpocznie się pierwsza gala Eliminator Fight Night w Nowym Tomyślu, którego współorganizatorem jest Klub Sportów Walki “De La Riva”. – MMA cieszy się obecnie w Polsce dużym zainteresowaniem. Chcemy pokazać tę dyscyplinę w naszym regionie. Podczas naszej gali emocji nie zabraknie, kilku chłopaków którzy wystąpią mają już za sobą pewne doświadczenie, dla innych będzie to debiut – mówi Kamil Maizenhilder z klubu sportów walki, który serdecznie zaprasza do śledzenia sobotniej gali.

Będzie to pierwsza tego typu gala sportów walki w naszym regionie. Wcześniej, choćby w Zbąszyniu, organizowano m.in. gale bokserskie, jednak walk w formule MMA w naszej okolicy na taką skalę jeszcze nie było. Same walki to jednak nie koniec atrakcji, jakie czekają na widzów. Na gali pojawi się m.in. Andrzej Grzebyk, podwójny mistrz federacji FightExclusiveNight, a obecnie także zawodnik jednej z największych organizacji na świecie – KSW.

Niestety, biletów na sobotnią już nie ma. Bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki i ich sprzedaż bardzo szybko się zakończyła. Jednak dla wszystkich, którzy będą chcieli zobaczyć galę, nic straconego. Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu przeprowadzi z niej bezpośrednią transmisję, która dostępna będzie także w serwisie YouTube.

MP

Plan sobotniej gali Eliminator Fight Night:

1. Mateusz Skrzypczak vs. Damian Szweda

2. Gracjan Gorczowski vs. Szymon Parniewicz

3. Łukasz Minczykowski vs. Jan Byjoś

4. Andrzej Golec vs. Wojciech Trębacz

5. Oskar Wasielewski vs. Maciej Tatarynowicz

6. Shkrobit Ihor vs. Adrian Rychły

7. Michał Dąbrowski vs. Karol Dymowłok

8. Co-main event: Daniel Kwiatkowski vs. Jakub Kubicki

9. Main event: Szymon Herrman vs. Mikołaj Krukowski

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w News