REGION

IKEA Industry Zbąszynek ogranicza produkcję. Znacznie1 min na czytanie

REGION - IKEA Industry Zbąszynek ogranicza produkcję. Znacznie - myregion

Hanna Kramska, comunication manager w IKEA, poinformowała, epidemia koronawirusa wpłynęła działalność firmy. – Podejmujemy działania, by zminimalizować jego wpływ, zarówno na biznes IKEA i partnerów, jak i całe społeczeństwo – napisała Kramska. Zaznaczyła, że zdrowie i dobre samopoczucie współpracowników jest najwyższym priorytetem, dlatego zastosowano środki zapobiegawcze, aby zapewnić bezpieczne miejsce pracy.

– Na bieżąco informujemy naszych współpracowników o wszystkich zachodzących zmianach i przekazujemy im instrukcje zachowania. Prosimy o pozostanie w domu, jeśli pracownik nie czuje się dobrze, a w przypadkach, gdy jest to możliwe – wprowadziliśmy pracę zdalną z domu. Prosimy pracowników o dokładnie mycie rąk zgodnie z instrukcją, używanie środków ochrony osobistej, takich jak płyny dezynfekujące i rękawiczki oraz zachowanie bezpiecznej odległości minimum 1 m od innych osób – tłumaczy.

W wielu krajach sklepy IKEA zostały tymczasowo zamknięte. IKEA Industry dostosowuje się do nowej rzeczywistości. Obecnie dokonuje tymczasowych zmian w zdolnościach produkcyjnych, aby dostosować się do obecnego niższego popytu. W związku z tym zarząd IKEA Industry Zbąszynek podjął decyzję o tymczasowym, znacznym ograniczeniu produkcji od 30 marca do co najmniej 10 kwietnia 2020 r.

– W czasie, gdy ograniczamy produkcję, realizujemy inne zadania, w które mogą zaangażować się nasi współpracownicy, aby po unormowaniu sytuacji kontynuować działalność oraz świadczyć usługi naszym klientom na jak najwyższym poziomie. Będziemy nadal uważnie monitorować rozwój sytuacji – dodaje Kramska.
RED

fot. IKEA Industry Zbąszynek

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w REGION