NewsNOWY TOMYŚL

Grodziski Rok Kobiet. Na początek spacer nordic walking z konkursami i niespodzianką1 min na czytanie

News - Grodziski Rok Kobiet. Na początek spacer nordic walking z konkursami i niespodzianką - myregion

Inicjatorki Grodziskiego Roku Kobiet zapraszają panie z gminy Grodzisk Wlkp na rajd nordic walking. Kobiecy spacer, bo tak nazwały wydarzenie organizatorki, ma wzmocnić integrację środowisk kobiecych. – Chcemy się poznać, porozmawiać, a wszystko to w swobodnym marszu duktami leśnymi okolic Słocina – mówi Anna Koza, jedna z inicjatorek akcji. – Mamy nadzieję, że złapiemy w ten sposób przysłowiowy oddech w tym trudnym czasie, a także wymienimy się doświadczeniami i pomysłami na kolejne akcje. Będą zabawne konkursy i czas na odpoczynek – dodaje. Organizatorki zapewniają opiekę medyczną i ubezpieczenie. Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Słocinie przygotują z kolei smakowitą niespodziankę. 

Rajd jest związany z Grodziskim Rokiem Kobiet. To inicjatywa kobiet radnych, które chcą zwrócić większą uwagę na rolę kobiet i wagę ich działań w gminie. Jak mówią – Kobiecy spacer jest pierwszą ich inicjatywą, a o kolejnych będą informować na bieżąco. 

Kobiecy spacer planowany jest na sobotę (29.05.). Rozpocznie się o godz. 10 na placu przy szkole w Słocinie. Zapisywać można się od poniedziałku (24.05.) do czwartku (27.05.) w godz. 9 – 17 w Biurze Unilink. Te znajduje się na os. Wojska Polskiego 15a w Grodzisku. Opłata startowa to 5 zł od osoby, płatna przy zapisie. W związku z pandemią liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorki zastrzegają sobie prawo do zmiany terminu w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych.

AS

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w News