NOWY TOMYŚL

Gdzie trafią przyłbice ochronne od nowotomyskiej firmy Phoenix Contact?2 min na czytanie

NOWY TOMYŚL - Gdzie trafią przyłbice ochronne od nowotomyskiej firmy Phoenix Contact? - myregion

– Chcemy nieść Zdrową Energię PxCW i w tym szczególnym czasie wspomóc funkcjonowanie lokalnych szpitali i innych instytucji będących na pierwszej linii frontu walki z epidemią – mówiMagdalena Pawińska z nowotomyskiej firmy Phoenix Contact. Firma jeszcze w tym tygodniu przekaże przyłbice charytatywnie do lokalnych instytucji będących w potrzebie. Na liście jest już prawie 50 instytucji i organizacji, w tym większość z naszego regionu. 

Lista organizacji, które wesprze firma: szpital w Grodzisku Wielkopolskim, szpital w Tarnobrzegu, szpital w Wolsztynie, szpital w Nowym Tomyślu, szpital w Międzychodzie, szpital w Poznaniu, Pielęgniarsko-położniczy Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej REMEDIUM w Grodzisku Wielkopolskim, przychodnia lekarza rodzinnego w Grodzisk Wielkopolskim, przychodnia specjalistyczna w Tarnobrzegu, Przychodnia Machów w Tarnobrzegu, szpital w Mielcu, Dom Opieki Społecznej w Wolsztynie, OSP Bolewice, OSP Grudna, OSP Grodzisk Wlkp., OSP Kąkolewo, OSP Rakoniewice, OSP Kamieniec, OSP Zbąszyń, OSP Wolsztyn, OSP Jastrzębsko Stare, OSP Boruja Kościelna, Urząd Miasta Wolsztyn (Straż Miejska, OPS), UM Nowy Tomyśl ( Straż Miejska, OSP, OPS Nowy Tomyśl), Urząd Miasta Kargowa (OSP, OPS, Przychodnia Zdrowia, Policja), Powiat Wolsztyński dla policji, policja w Grodzisku Wlkp., straż pożarna w Grodzisku Wlkp., Przedsiębiorstwo Wodociągów i Knalizacji w Nowym Tomyślu, Nadleśnictwo Bolewice, szpital w Poznaniu,OSP Kościan (DPS Kościan, PSP Kościan), OSP Opalenica, Dom Opieki Społecznej w Buku, OPS Lwówek, Dom Seniora Złoty Wiek – Bolewice, Dom Pomocna Dłoń w Błońsku, OSP Kuślin, OSP Zbąszynek, OSP Dąbrówka Wlkp., OSP Chrośnica, pogotowie ratunkowe w Zbąszyniu, OSP Granowo, kolejne zamówienie ze Szpitala w Nowym Tomyślu, szpital w Kościanie. 

– Lista lokalnych placówek jest przez nas na bieżąco uzupełniana. Mamy nadzieje, że przyłbice pozwolą na bezpieczną i wygodną pracę dla wszystkich osób na służbie. To bardzo ważne, aby w tym trudnym dla nas wszystkim czasie, wspierać się nawzajem i pomagać lokalnej społeczności – mówi Pawińska.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w NOWY TOMYŚL