WOLSZTYN

Festiwale w Polsce są odwoływane. Organizator wolsztyńskiej Rap Stacji ma nadzieję, że impreza dojdzie do skutku2 min na czytanie

WOLSZTYN - Festiwale w Polsce są odwoływane. Organizator wolsztyńskiej Rap Stacji ma nadzieję, że impreza dojdzie do skutku - myregion

Odwołano już tegoroczną edycję Pol’and’Rock Festiwal i Open’er Festival. Organizatorzy Rap Stacja Wolsztyn Festiwal wciąż mają nadzieję, że impreza dojdzie skutku. Realizator wydarzenia postanowił odpowiedzieć na liczne pytania i wystosował w tej sprawie oświadczenie. 

– Zdajemy sobie sprawę z sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju oraz faktu, że lipcowy termin jest poważnie zagrożony. Cały czas mamy jednak nadzieję, że do lipca sytuacja ustabilizuje się i festiwal będzie mógł się odbyć zgodnie z planem. Luzowanie restrykcji dobrze wróży, ale pamiętajcie, że zakazy są wprowadzone bezterminowo. Mogą być zniesione wcześniej niż wszyscy się spodziewają w przypadku wyraźnego polepszenia sytuacji – pisze organizator. Podkreśla przy tym, że jego impreza różni się od tych odwoływanych. – W Wolsztynie występują wyłącznie polscy artyści. Nie musimy czekać na otwarcie granic, artystom nie grozi kwarantanna, żaden z nich nie odwołuje całej europejskiej trasy. To daje nam więcej możliwości i czasu na decyzje – informuje.

A co, jeżeli nie będzie szans na festiwal w lipcu? Impreza może być przesunięta na koniec wakacji, a jeżeli zajdzie taka potrzeba, to na pierwszy weekend września. – Jesteśmy w stałym kontakcie z artystami i partnerami festiwalu, którzy rozumieją okoliczności i cierpliwie czekają na rozwój sytuacji. Decyzję podejmiemy w maju – podkreśla organizator. Zaznacza, że w przypadku przeniesienia Rap Stacji na inny termin wszystkie zakupione wejściówki będzie można zwrócić lub wykorzystać w drugim terminie. Podkreśla również, że zawsze na pierwszym miejscu stawiane jest bezpieczeństwo uczestników festiwalu oraz mieszkańców Wolsztyna. – Warunkiem odbycia się Rap Stacja Wolsztyn Festiwal jest bezwzględna możliwość wypełnienia wszystkich wymogów bezpieczeństwa oraz akceptacja władz miasta. Na dzisiaj pracujemy pełną parą zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem – podsumowuje. 

RED

Podziel się informacją ...
 • 6
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  6
  Udostępnienia

Zobacz inne

Więcej w WOLSZTYN