EXTRA

Euromaster Wulkan Serwis. Tutaj zadbają o twoje auto1 min na czytanie

EXTRA - Euromaster Wulkan Serwis. Tutaj zadbają o twoje auto - myregion

Wymiana i naprawa opon? Tylko Euromaster Wulkan Serwis. Problem z akumulatorem, hamulcami czy klimatyzacją? Warto też tam zajrzeć. Ale też po to, aby dokonać fachowej diagnostyki pojazdów osobowych, jak i ciężarowych. Właśnie tam – w jednym miejscu – zajmą się każdy samochodem. Gwarantują fachowość, bo to firma z wielkim doświadczeniem i tradycjami.

Firma została założona w 1986 roku i obecnie dysponuje dwoma punktami serwisowymi, z których jeden przeznaczony jest do obsługi samochodów osobowych, zaś drugi ciężarowych. W grudniu 2008 roku przyłączyli się do Euromaster – wiodącej na rynku europejskim sieci warsztatów szybkiej obsługi wyspecjalizowanej w kompleksowym serwisie opon oraz lekkiej mechanice. ZOBACZCIE FILM: TUTAJ.

Oferują produkty czołowych marek takich jak: Michelin Polska, Goodyear oraz Continental. Ponadto świadczą szeroki zakres usług dla samochodów osobowych począwszy od sprzedaży i wymiany opon poprzez lekką mechanikę samochodową. Serwis wyposażony jest w trzy stanowiska dla samochodów osobowych.
Jak podkreślają niezwykle istotną kwestią jest jakość świadczonych usług, dlatego też ich pracownicy cyklicznie biorą udział w licznych szkoleniach. Dzięki uczestnictwu w tych warsztatach systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje w zakresie wykonywanych usług, doradztwa technicznego oraz obsługi klienta. W październiku 2009 roku niezależna firma audytorska SGS przyznała im Certyfikat Zgodności ERM, który potwierdza dostosowanie standardów pracy naszego serwisu do procedur sieci Euromaster. Ponadto zostali wyróżnieni również Certyfikatem Jakości Michelin, co stanowi dowód na profesjonalne podejście nie tylko w stosunku do wykonywanych usług, ale również obsługi klienta.
Zajrzyjcie tam:
Wiklinowa 15, 64-300 Nowy Tomyśl
Czynne: poniedziałek-piątek w godz. 8-18,
sobota w godz. 8-14
Telefon: 61 445 12 70
Więcej informacji: TUTAJ.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w EXTRA