NewsREGION

Dzień Kobiet w tym roku skromniej. Ale będą koncerty online i seanse filmowe1 min na czytanie

News - Dzień Kobiet w tym roku skromniej. Ale będą koncerty online i seanse filmowe - myregion

Co roku, w okolicach 8 marca, domy kultury przygotowywały koncerty lub spektakle dedykowane przede wszystkim paniom. Włodarze miast składali życzenia i wręczali kwiaty lub słodką niespodziankę. Jak będzie w tym roku?

Placówki kulturalne przeważnie proponują koncerty online dostępne na ich stronie lub profilu facebookowym. Tak jest w przypadku Centrum Kultury w Wielichowie, które zaprasza 8 marca na godz. 20 na koncert będący zapisem ubiegłorocznych wydarzeń muzycznych w CK. Wystąpi między innymi „Zespół w starym składzie”

Centrum Kultury i Biblioteka w Opalenicy przedstawi koncert piosenek Kabaretu Starszych Panów, nagrany w CKiB przez Fundację Fabryka Sztuki. Nowotomyski Ośrodek Kultury na Dzień Kobiet w sobotę 6 marca proponuje trzy seanse filmowe kina objazdowego. Dla każdej z pań przewidziano również na miejscu małą niespodziankę. Centrum Kultury w Grodzisku także zaprasza do świętowania Dnia Kobiet online.

Oferta Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcu to trzy seanse filmowe w Kinie Za Rogiem, 8 marca bilety dla pań po 1 zł, już większość jest sprzedana. W Dzień Kobiet w holu GOK-u przygotowano niespodziankę. W godzinach 12-15 plastyk Wiesław Matysik będzie szkicował chętne panie.

Na profilu od godzin południowych GOK zaprezentuje kilka atrakcji online. Będą to kolejno: nagranie rozmów z przedszkolakami na temat kobiet, „ Recital 4 tenorów” i materiał pn. „ Malowanie obrazów kawą”

Natomiast w Wolsztynie w domu kultury odbędzie się koncert na żywo i to w wykonaniu samego dyrektora placówki, Jarosława Świrszcza. Darmowe wejściówki na koncert „Rozważnie i Romantycznie” rozeszły się w błyskawicznym tempie.

AS

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w News