GRODZISKNews

Dla kobiet, o kobietach. W tym roku jubileuszowa edycja Powiatowego Forum Kobiet1 min na czytanie

GRODZISK - Dla kobiet, o kobietach. W tym roku jubileuszowa edycja Powiatowego Forum Kobiet - myregion

Tegoroczne, jubileuszowe Powiatowe Forum Kobiet, odbędzie się 23 lutego w formie online. Konferencji będzie przyświecała maksyma „Nic nie jest możliwe bez ludzi, ale też nic nie jest trwałe bez organizacji i odpowiednich instytucji”. Jak mówi Genowefa Feldgebel z Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego, omawiana będzie m.in. działalność kół gospodyń w powiecie grodziskim. – Zaplanowano wykład o roli KGW w kultywowaniu dziedzictwa kulturowego – tłumaczy Fedgebel zaznaczając, że nie zabraknie też tematów związanych z profilaktyką zdrowotną i będzie też niespodzianka. – Z okazji naszego jubileuszu, bo to już nasze 10 spotkanie – mówi organizatorka. 

GRODZISK - Dla kobiet, o kobietach. W tym roku jubileuszowa edycja Powiatowego Forum Kobiet - myregion

Genowefa Feldgebel wyjaśnia, że coroczne spotkania cieszyły się popularnością i bardzo dużym zainteresowaniem pań z powiatu grodziskiego. – Najczęściej uczestniczyły w nich aktywne kobiety – członkinie KGW. Celem tych spotkań jest umacnianie liderek i zachęcanie członkiń do dalszej wspólnej działalności i współpracy w różnych organizacjach – podkreśla organizatorka. Dodaje, że w spotkaniach brali też udział przedstawiciele władz samorządowych. – Ponadto nie brakowało wykładów, pokazów kulinarnych i występów. W tym roku jesteśmy jednak zmuszone zorganizować forum w innej formie – mówi Feldgebel. 

Organizatorka prosi wszystkie chętne panie o przesłanie imienia i nazwiska, miejsca zamieszkania i adresu e-mail na adres: genowefa.feldgebel@wodr.poznan.pl, tel. kont. 797501689. I informuje, że każda z pań, która się zapisze, otrzyma link aktywacyjny do spotkania online. – Być może, jeżeli warunki epidemiologiczne na to pozwolą, jeszcze w tym roku uda się zorganizować spotkanie edukacyjno – integracyjne w przyjaznej przestrzeni, przy poczęstunku – dodaje Genowefa Feldgebel. 

AS

Zdjęcie z ubiegłorocznego spotkania.

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK