GRODZISKNews

DJ Matrix marzy o nagraniu drugiej płyty i prosi o wsparcie. Premierę planuje na przyszły rok1 min na czytanie

GRODZISK - DJ Matrix marzy o nagraniu drugiej płyty i prosi o wsparcie. Premierę planuje na przyszły rok - myregion

Mateusz Skrzypczak (25 l.) z Wielichowa od ponad pięciu lat tworzy oraz komponuje muzykę pod pseudonimem Dj Matrix. – Nagrywam w swoim domowym studio. Wiosną 2017 roku ukazała się moja autorska płyta pt. „Uwierz w siebie”, na której znalazło się dziewięć piosenek. Dodatkowo został zrealizowany wideo-klip do piosenki pt. „Miłość jak flaszka wódki” w zaprzyjaźnionym miejscu „Pubie u Kufty”. Klip został zrealizowany dzięki Dawidowi, który jest kuratorem „Galerii Magiel” w Wielichowie – opowiada Mateusz.

Płyta wraz z wideoklipem została zaprezentowana podczas „Święta Pieczarki” cztery lata temu. – Naszym ogromnym sukcesem jest singiel do piosenki „Strażak”, który został zrealizowany wraz z strażakami OSP Wilkowo Polskie w ramach zbiórki na defibrylator ADE. Produkcja pojawiła się tuż przed świętami Bożego Narodzenia w grudniu 2018 roku.

Z okazji pięciolecia działalności muzycznej Mateusz chciałby zrealizować swoje największe marzenie – nagrać drugą płytę pt. „Uwierz w Siebie 2.0”. Do współpracy chcę zaprosić takich twórców, jak Chwytak, TKM, Trappin, Sebix, Mixon, Larz, Kinga, Paula, Klaudix. Na płycie ma się znaleźć 14 piosenek autorskich plus jeden bonus track. Całą akcje chciałby zrealizować do lipca przyszłego roku. Finałem ma być koncert połączony z premierą płyty w Wielichowie, na którym gwiazdą wieczoru będzie Chwytak & TKM.

Internetowa zrzutka, gdzie można pomóc DJ Matrixowi w spełnieniu marzenia znajduje się TUTAJ.

JP

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK