NewsNOWY TOMYŚL

Co dla dzieci przygotował Nowotomyski Ośrodek Kultury? Pierwsze atrakcje już w sobotę!2 min na czytanie

News - Co dla dzieci przygotował Nowotomyski Ośrodek Kultury? Pierwsze atrakcje już w sobotę! - myregion

Imprezy przy muszli koncertowej, warsztaty kulinarne, plastyczne i sensoryczne oraz domino, lego i szachy- oto propozycja kulturalna nowotomyskiego ośrodka kultury. Niektóre zajęcia płatne, na inne obowiązują darmowe wejściówki. Na wszystkie natomiast obowiązują zapisy, które już trwają.

Trzeciego lipca rozpoczęcie Wakacji z NOK-iem. Odbędzie się przy muszli koncertowej. Występy i animacje pt. „Cyrk w ogrodzie” w wykonaniu The Clown Circus Show Ruphert and Rico rozpoczną cykl imprez przygotowanych przez Nowotomyski Ośrodek Kultury. Na zabawę obowiązują nieodpłatne wejściówki, w które trzeba się zaopatrzyć również na kino plenerowe, które będzie zorganizowane przy muszli 16 lipca o godz. 21:30. Także 13 i 27 lipca przy muszli odbędzie się „Kolorowy i radosny wtorek z dmuchańcami.-W tych dniach w godz. 16-19 dzieci będą mogły skorzystać z dmuchańców nieodpłatnie. Na zakończenie 30 lipca zaplanowano w godz. 16-19 także przy muszli koncertowej Międzynarodowy Dzień Przyjaźni połączony z widowiskowym Świętem Kolorów Holi.

Nowotomyski Ośrodek Kultury przygotował dla dzieci bogatą ofertę warsztatową. Można się zapisywać na warsztaty kreatywne, plastyczne, nagrać swój występ lub piosenkę. Szczególnie bogata w tym roku jest oferta warsztatów kulinarnych – od włoskiej pizzy, przez słodkości czyli faworki, ciasteczka, po zdrowe burgery i kluski Shreka. Nie zabraknie zajęć dla fanów lego czy domino, a 20 lipca zaplanowano w NOK-u Międzynarodowy Dzień Szachów dla dzieci i młodzieży. Na te wszystkie warsztaty trzeba się zapisać, żeby organizatorzy mogli zaplanować dla każdego materiały. Udział w niektórych dniach warsztatowych trwających od 10:30 do 15:15 kosztuje 50 zł, inne warsztaty są bezpłatne, ale obowiązuje kolejność zapisowa. Każde dziecko może się zapisać na dwa bezpłatne warsztaty, a zapisywać musi je rodzic i jedynie telefonicznie pod numerem 61 442 31 21.

AS

FOTO: Nowotomyski Ośrodek Kultury

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w News