NOWY TOMYŚL

Budowlani nie zwalniali tempa przed świętami. Nie zabrakło podziękowań1 min na czytanie

NOWY TOMYŚL - Budowlani nie zwalniali tempa przed świętami. Nie zabrakło podziękowań - myregion

Przed świętami w Młodzieżowym Centrum Podnoszenia Ciężarów w Nowym Tomyślu odbyły się dwie imprezy. W sobotę 19 grudnia 2020 roku odbył się klubowy Turniej Świąteczny. W rywalizacji wewnętrznej wzięło udział ponad 50 zawodników, w tym zawodnicy z podsekcji ze Lwówka, Michorzewa, Bolewic, Pniew, Poznania oraz Sątop. 

Zawody odbyły się bez publiczności, ale można było je śledzić na transmisji internetowej. Każdy z zawodników i zawodniczek dostał dyplom oraz prezenty. Jedyną klasyfikacją, jaka tego dnia była sumowana to klasyfikacja Sinclaira. Dzień później, w niedzielę 20 grudnia 2020 roku odbyły się Klubowe Wieloboje Atletyczne. Wystąpiły na nich dwie grupy wiekowe dzieci 7-9 i 10-11. W formule wielobojów znalazły się dwa boje podnoszenia ciężarów, a także biegi 4 x 10 m oraz rzut piłką lekarską. 

Wśród najmłodszych znalazły się dzieciaki z Nowego Tomyśla, Lwówka (z Gryf Lwówek), Bolewic i innych naszych sekcji. Opiekę gastronomiczną nad oboma imprezami miał Hotel Kopernik z Nowego Tomyśla, który przyrządził dwie pyszne zupy oraz firma Tadeusz Nowak Sadownictwo ze Lwówka, dzięki której dzieci i młodzież mogła uraczyć się zdrowymi jabłkami. Czas przedświąteczny to także czas podsumowań. Prezes Jerzy Nowak w imieniu Zarządu Klubu podziękował wszystkim Zawodnikom i Trenerom za ich wielki trud, który przyczynił się do wspaniałych sukcesów. Na koniec były życzenia na nadchodzące Święta i Nowy Rok.

opr. RED

Źródło: Budowlani Nowy Tomyśl

Foto: Szymon Konieczny

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w NOWY TOMYŚL