NewsNOWY TOMYŚLWIDEO

Pani Alina z klubu seniora: Nie ma co siedzieć w domu, kwękać i narzekać. Zapraszamy do nas!1 min na czytanie

0

Klub seniora działający przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu zorganizował w środę spotkanie przy kawie. Członkowie są zadowoleni z tego, że mogą wspólnie spędzić czas i zachęcają kolejnych seniorów, by do nich dołączyli. 

– Mamy pomoc spółdzielni, mamy panią Agatę. Chcemy, aby te nasze kółko się powiększyło – podkreśla pani Alina, która należy do Klubu Seniora. – Nie ma co siedzieć w domu, stękać, kwękać i narzekać. Bo taki człowiek, co siedzi w domu, to tylko wymyśla sobie choroby. A w końcu, jak o nich myśli, rzeczywiście choruje. U nas nie ma czasu na chorowanie, ani na stękanie. Można świetnie spędzić czas, dlatego zapraszamy! – podkreśla pani Alina. 

Z kolei wspomniana pani Agata ma prośbę do wszystkich osób, które obejrzą materiał wideo zamieszczony poniżej. – Może w waszym otoczeniu jest ktoś, kto jest już trochę starszy. Może to wasza sąsiadka, wasi rodzice. Opowiedzcie im o klubie seniora i o tym, że serdecznie ich zapraszamy na dzień otwarty. Już 23 września o godz. 18 – zachęca Agata Brychcy. 

A o tym, co robią członkowie klubu, w naszym wideo dostępnym poniżej. 

MP

Nie narzekamy, a się spotykamy!

Klub seniora zaprasza na spotkania. – Nie siedźmy i nie kwękajmy. Spotykajmy się! – zachęca pani Alina.

Opublikowany przez MyRegion.pl Czwartek, 10 września 2020
Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News