GRODZISKNews

Szkoły i przedszkola po liftingu. Podczas wakacji malowano sale, naprawiano place zabaw i ocieplano budynki2 min na czytanie

0

W szkołach i przedszkolach na terenie gminy Wielichowo przeprowadzono podczas wakacji remonty. Odświeżono bądź wyremontowano pomieszczenia, porządkowano tereny wokół i naprawiano zużyte elementy na placach zabaw. 

W szkole w Wielichowie odmalowano trzy sale lekcyjne, stołówkę i zaplecze kuchenne. Zamontowano też żaluzje z w okienkach do wydawania posiłków, odświeżono salę gimnastyczną i zamontowano meble w pracowni informatycznej. W szkole w Łubnicy m.in. odmalowano klatkę schodową i korytarz, pomalowano elementy huśtawek na placu zabaw, wymieniono piłkochwyt i wzmocniono fragment elewacji zewnętrznej budynku szkoły.

W placówce w Wilkowie Polskim wyremontowano salę przeznaczoną dla oddziału przedszkolnego i zaadaptowano jedno z pomieszczeń na szkolne łazienki. W przedszkolu „Świat Bajek” w Wielichowie odmalowano dwie sale, a w przedszkolu w Łubnicy ocieplono elewację na ścianach kotłowni, położono tynk, rozebrano i otynkowano komin, a także wymieniono okna i parapet w kotłowni. W przedszkolu „Gacek” w Śniatach wymieniono ogrodzenie przed placówką, położono płytki w szatni, odremontowano schody i zreperowano plac zabaw. Z kolei w przedszkolu w Wilkowie Polskim odmalowano dwa korytarze i kuchnię oraz stolarkę okienną, drzwiową i schody. 

opr. ŁR

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK