NewsWakacje nad wodą

Dwie łodzie na dwóch jeziorach. Można umawiać się na wycieczki, a nawet zarezerwować mały statek tylko dla siebie1 min na czytanie

0

Miłośnicy Jeziora Wolsztyńskiego muszą umówić się na wyprawę pod numerem telefonu 668 603 935 lub kontaktując się pod adresem mejlowym kontakt@h2owolsztyn.pl. Trasa wycieczki prowadzi po wodach Jeziora Wolsztyńskiego. Podczas niej z wody podziwiać można wolsztyńskie molo i obejrzeć miasto z niecodziennej perspektywy. Na śmiałków czeka także brzeg wyspy „Tumidaj”. Nie obędzie się bez wizyty w pobliżu piaszczystych plaż tzw. „Kafy” w Karpicku. Na trasie rejsu spotkać można dzikich mieszkańców jeziora i jego brzegów. Wyprawę urozmaicą opowieści o bogactwie tutejszej przyrody. Rejsy są w pełni bezpieczne. Uczestnicy wyposażeni są w kapoki, łódź jest stabilna i obsługują ją wykwalifikowani pracownicy stowarzyszenia H2O.

Z kolei łódź pływająca po Jeziorze Zbąszyńskim wypływa w soboty o godz. 16 oraz w niedziele o godz. 15 z przystani wodnej przy ul. Senatorskiej. Jest również możliwość jej wynajęcia. Koszt za godzinę wynosi 150 zł. W łodzi mieści się 12 osób, a szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 785 617 176. Jak przypomina miejski Ratusz, chętnych do wypoczynku i rekreacji nad wodą nie brakuje. 

JP

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News