NewsNOWY TOMYŚL

W centrum Nowego Tomyśla będą pobierane wymazy. Osoby, które chcą zrobić test, mogą rejestrować się telefonicznie1 min na czytanie

0

Decyzją Wojewody Wielkopolskiego Łukasza Mikołajczyka oraz rekomendacją Wielkopolskiego Wojewódzkiego Państwowego Inspektora Sanitarnego dr Jadwigi Kuczma-Napierała, w dniach 28-30 lipca w Nowym Tomyślu funkcjonować będzie mobilny punkt pobrań Covid-19.

Z mobilnego punktu skorzystać będą mogli mieszkańcy powiatu nowotomyskiego oraz powiatów ościennych. Mobilne centrum badań podzielone zostanie na trzy ścieżki dla pieszych. Centrum wymazowe zlokalizowane zostanie na Stadionie Miejskim w Nowym Tomyślu (wejście od strony Placu Chopina) i będzie czynne od godz. 10:00 do godz. 16:00.

Osoby zainteresowane muszą wcześniej zarejestrować się telefonicznie w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu pod numerem telefonu 61 64 68 075. Zgłoszenia przyjmowane będą w dniach 23, 24, 27, 28, lipca w godzinach od 8:00-15:00.

Wynik testu odebrać będzie można przez konto pacjenta. Osobom poddającym się testom zalecamy utworzenie profilu zaufanego i na stronie www.pacjent.gov.pl w zakładce “internetowe konto pacjenta” pobranie wyniku.

opr. RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News