NewsWIDEOWOLSZTYN

Siłownia i basen czekają na mieszkańców. Szefowie tych obiektów przyznają, że ludzi jest mniej niż przed epidemią1 min na czytanie

0

Niedawno ponownie otwarto wolsztyński basen oraz siłownię. Czy mieszkańcy nadal tak chętnie korzystają z tych obiektów? Okazuje się, że niekoniecznie. Jak mówi kierownik siłowni, Wiktor Nowak, ludzi jest mniej, bo odpadły dwie grupy. Pierwsza to tzw. sezonowcy, którzy szlifują formę na rato. Druga to osoby, które zdecydowały się zostać jedynie przy ćwiczeniach online. Nie muszą dzięki temu wydawać pieniędzy i tracić czasu na dojazdy. Nieco inaczej wygląda to na basenie, co ma również związek z pewnymi ograniczeniami, ale te, jak podkreśla dyrektor Paweł Gmerek, są przestrzegane. – Z tym nie ma problemu – zapewnia dodając, że w obiekcie wielokrotnie w ciągu dnia przeprowadzana jest dezynfekcja. Wyznaczono nawet godzinną przerwę specjalnie w tym celu. 

MP

Co się zmieniło na pływalni i siłowniach podczas pandemii?

Wolsztyńska pływania i siłownie są otwarte, ale obiekty odwiedza mniej mieszkańców niż wcześniej. Mimo tego, że są dezynfekowane kilkukrotnie w ciągu dnia.

Opublikowany przez MyRegion.pl Wtorek, 14 lipca 2020
Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News