GRODZISKNews

Gmina ponownie wybierze najpiękniejsze ogrody i balkony. Jest jeszcze czas na zgłoszenie się do konkursu1 min na czytanie

0

Gmina Grodzisk Wielkopolski zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w drugiej edycji konkursu „Najpiękniejszy balkon i ogródek przydomowy w gminie Grodzisk Wielkopolski 2020”.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i złożenie karty zgłoszeniowej w biurze obsługi mieszkańca w urzędzie miejskim lub w Gminnym Centrum Informacji, maksymalnie pięć fotografii zgłaszanego ogródka lub balkonu w formie drukowanej albo cyfrowej – plik .jpg na płycie CD lub drogą mailową.

Ostateczny termin składania zgłoszeń minie 17 lipca.  – Zapraszamy do wspólnej zabawy. Pokażmy swoje domowe i przydomowe ostoje relaksu. Zainspirujmy innych, do stworzenia urokliwych miejsc zieleni i kolorów, nawet na najmniejszej przestrzeni – komentuje Marta Gajdzińska z wydziału promocji urzędu miejskiego w Grodzisku Wielkopolskim. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do końca lipca.

Pierwsza edycja konkursu odbyła się rok temu. Wówczas, do zabawy przystąpiło 11 uczestników, a najpiękniejszym ogródkiem przydomowym okazał się ogródek zgłoszony przez Henryka Brychcego. Wśród propozycji balkonowych, komisję urzekła kompozycja Małgorzaty Kosickiej.

MP

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK