NewsWOLSZTYN

Władze miasta spotkają się z mieszkańcami Osiedla Helena1 min na czytanie

0

Jutro (1.07) w Ratuszu odbędzie się spotkanie mieszkańców ulic Żwirowej, Wiśniowej, Zielonej, Spacerowej i Różanej z przedstawicielami władz miasta, a dotyczące zmiany organizacji ruchu na Osiedlu Heleny i budowy skrzyżowania umożliwiającego wyjazd z Osiedla Heleny i nowo budowanego osiedla przy ul. Klonowej na drogę krajową 32.

W spotkaniu uczestniczyć ma spora grupa przedstawicieli mieszkańców, policja oraz urzędnicy. Mieszkańcy pytają, dlaczego jest ono organizowane w Ratuszu, a nie na osiedlu i to w sytuacji, gdy sesje rady miejskiej nadal odbywają się zdalnie? Złożyli też szereg dodatkowych pytań do petycji, która miała trafić do burmistrza i przewodniczącego rady miejskiej przeszło tydzień temu.

Mieszkańcy chcą imiennego wskazania urzędników odpowiedzialnych za dokonanie zmian w organizacji ruchu i za przygotowanie inwestycji związanej z budową skrzyżowania, określenia terminu uzupełnienia dokumentacji związanej z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz zaprzestania przez władze miejskie „samowolnych”działań bez wcześniejszych konsultacji społecznych.

EI

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News