GRODZISKNews

Zwłoki w jednym z mieszkań w Rakoniewicach. Zarzuty usłyszała siostra 59-letniej denatki, miała się nad nią znęcać1 min na czytanie

0

Ciało 59-letniej kobiety policjanci odkryli w piątek (26.06.) w jednym z mieszkań w Rakoniewicach. Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, dzień wcześniej odbywała się tam libacja alkoholowa. Wyniki sekcji zwłok kobiety potwierdziły jednak zgon z przyczyn naturalnych, a dokładniej z powodu niewydolności oddechowo – krążeniowej. – Wykluczono udział osób trzecich – mówi nam komisarz Kamil Sikorski z grodziskiej policji. Dodaje jednak, że w trakcie wykonywanych przez policjantów czynności na miejscu zdarzenia, wyszły na jaw sprawy z niedalekiej przeszłości, a dotyczące znęcania się fizycznego i psychicznego przez siostrę denatki.

– Kobieta została zatrzymana do wyjaśnienia, a badanie na zawartość alkoholu wykazało u niej ponad 3 promile – wyjaśnia Sikorski. Podkreśla, że po przesłuchaniu wszystkich świadków i członków rodziny, grodziski prokurator przedstawił kobiecie zarzuty psychicznego i fizycznego znęcania się nad siostrą. – Sprawa trafi do sądu, w tej chwili kobieta ma orzeczony dozór policyjny – mówi funkcjonariusz. 

ŁR

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK