NewsWOLSZTYN

Mieszkańcy Osiedla Heleny chcą zakazu ruchu tirów pod swoimi oknami i wyjazdu z osiedla Jakonu na drogę krajową1 min na czytanie

0

Na jutro (29.05.) na godz. 10 zaplanowany został odbiór techniczny parkingu przy ul. Klonowej, który inwestor budujący nowe osiedle budynków wielorodzinnych na własny koszt zbudował na terenie pozyskanym od gminy, a teraz odda nieruchomość z gotowym obiektem. 

Mieszkańcy Osiedla Heleny chcą jutro pojawić się na miejscu i rozmawiać z urzędnikami o zmianach w organizacji ruchu, które w ubiegły piątek (22.05.) i wtorek (26.05.) wprowadzone zostały na sąsiednich ulicach, skąd we wtorek zniknęły znaki zakazujące ruchu samochodów ciężarowych o wadze powyżej 10 ton.

Mieszkańcy Osiedla Helena chcą także zapytać urzędników, kiedy mogą się spodziewać skutecznych działań zmierzających do budowy odcinka drogi i skrzyżowania z droga krajową 32, które odciążyłyby ruch pojazdów przez osiedle i co gmina zrobiła, by wyasygnować pieniądze na tę inwestycję. Mieli nadzieję, że pomoże w tym oszczędność z inwestycji na ul. Lipowej, ale te pieniądze zostały już w budżecie zapisane na oczyszczenie jeziora w Obrze.
EI

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News