Artykuł informacyjny

Bądź zdrowszy z elektryczną szczoteczką do zębów marki Nandme5 min na czytanie

0

Według Światowej Organizacji Zdrowia 3,58 miliarda ludzi na całym świecie cierpi na choroby jamy ustnej. Światowa Organizacja Zdrowia uznała ją za jedną z trzech najważniejszych chorób u ludzu, obok nowotworów i chorób układu krążenia. Badania wykazały, że główną przyczyną powstawania chorób jamy ustnej jest płytka nazębna. Płytka nazębna to lepki biofilm utworzony przez bakterie jamy ustnej na zębach. Po spożyciu pokarmu cukry i białka w jamie ustnej przyczepiają się do dziąseł i tworzą kolonie płytki nazębnej. Jakie są niebezpieczeństwa płytki nazębnej? Nagromadzenie płytki nazębnej, która zawiera miliony bakterii wywołujących stany zapalne dziąseł, jest przenoszone w organizmie przez układ krążenia i może prowadzić nie tylko do próchnicy i próchnicy zębów, a w końcu do utraty zębów, ale nawet do powikłań, w tym chorób układu krążenia, cukrzycy podczas ciąży. Oprócz wpływu na zdrowie, płytka nazębna może powodować żółknięcie i ciemnienie zębów, co jest bardzo nieatrakcyjne.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie obraz-551x729.png

Nie możemy powstrzymać powstawania płytki nazębnej, ale możemy ją aktywnie eliminować. Najskuteczniejszym sposobem usuwania płytki nazębnej jest dokładne czyszczenie zębów. Mycie zębów wymaga zwrócenia uwagi na następujące punkty. 1, zwróć uwagę na długość szczotkowania: czas szczotkowania jest zbyt krótki, nieskuteczne czyszczenie, efektywny czas szczotkowania to 2-3 minuty 2, opanuj kąt szczotkowania: przechyl szczoteczkę o 45 stopni w kierunku nasady, umieść ją na krawędzi dziąsła, lekko dociśnij i pozwól włosiu wejść do bruzdy dziąsłowej, górne zęby powinny być od góry do dołu, dolne powinny być od dołu do góry. Kąt 45 stopni może lepiej usunąć ukryte obszary płytki nazębnej i utrzymać zdrowe dziąsła 3, główna częstotliwość szczotkowania: musisz myć zęby raz rano, raz w ciągu dnia i wieczorem.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie obraz-1.png

Powyższe metody szczotkowania są w prawdziwym życiu, ale niewiele osób potrafi je właściwie opanować. Elektryczne szczoteczki do zębów z technologią naukową są najskuteczniejszymi dostępnymi narzędziami do dokładnego czyszczenia zębów. Kluczem staje się więc wybór rodzaju szczoteczki elektrycznej. Zgodnie z sugestiami konsumentów, dobra elektryczna szczoteczka do zębów powinna pomóc w dokładnym oczyszczeniu zębów, dłuższą żywotność, mieć wiele trybów, które można zastosować w różnych stanach jamy ustnej, mieć czujnik nacisku w celu ochrony dziąseł i, miejmy nadzieję, obniżyć koszty szczoteczki do zębów itp.

Marka Nandme, jako profesjonalny specjalista w zakresie higieny jamy ustnej, nadal koncentruje się na dostarczaniu spersonalizowanych produktów do higieny jamy ustnej dla każdego konsumenta, wykorzystujących najnowszą technologię połączoną z profesjonalną wiedzą na temat higieny jamy ustnej w celu zaspokojenia potrzeb użytkowników. Najnowsze soniczne szczoteczki elektryczne serii NX firmy Nandme: NX7000 , NX8000, NX9000 są wyposażone w silnik dźwiękowy z lewitacją magnetyczną 4.0, w połączeniu z falami dźwiękowymi o wysokiej częstotliwości 41 000 obrotów na minutę, które mogą dokładnie oczyścić martwą przestrzeń między zębami i zapobiegać chorobom zębów od korzenia. Krótki czas szczotkowania jest jednym z ważnych powodów, dla których nie należy czyścić szczotki. Z tego powodu seria Nandme NX jest wyposażona w 2-minutowe odliczanie + 30-sekundowe przypomnienie o zmianie strefy, aby zapewnić konsumentom wystarczającą ilość czasu na szczotkowanie. Biorąc pod uwagę potrzeby jamy ustnej różnych osób, Nandme 7000 jest wyposażony w 15 rodzajów trybów szczotkowania. A żywotność baterii została wydłużona do 365 dni, co rozwiązuje problemy konsumentów, którym często brakuje energii podczas porannego szczotkowania. Zbyt mocne szczotkowanie może prowadzić do przedwczesnego zużycia szkliwa i recesji dziąseł. Aby rozwiązać ten problem, Nandme 8000 został wyposażony w technologię inteligentnej redukcji drgań, wykrywającej zbyt dużą siłę szczotkowania, która będzie inteligentną redukcją drgań w celu ochrony szkliwa zębów.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie obraz-3-1100x619.png

Jedną z bardziej przemyślanych rzeczy w serii Nandme NX jest to, że jest ona przygotowana z użyciem 12 główek szczoteczek DuPont, a połowa główek szczoteczki to miękkie włosie, a połowa to twarde włosie. Kiedy wstajemy rano, a nasze zęby są zrelaksowane i wrażliwe, wybieramy główkę szczoteczki z miękkim włosiem. Gdy pora wieczorna uporała się z pożywieniem dnia do zębów, musimy wybrać twarde włosie. Nandme zostało wprowadzone, aby zapewnić niezawodne rozwiązanie do czyszczenia jamy ustnej, osiągając efekt dokładnego czyszczenia, skutecznie usuwając płytkę nazębną i pomagając nam zapobiegać chorobom jamy ustnej.

Podziel się informacją ...

Zobacz inne