News

Dlaczego warto kupić Roidmi Eve Plus?4 min na czytanie

0

Podnieś komfort swojego życia i zaopatrz mieszkanie w automatycznego robota odkurzającego Roidmi EVE Plus 2w1. Jest idealny dla osób zapracowanych, starszych, alergików oraz właścicieli psów i kotów. Raz na zawsze zapomnisz o ręcznym sprzątaniu podłóg. Idź na zakupy, wyjdź na spacer ze swoim dzieckiem lub zabierz się za przyrządzanie obiadu, a robot w tym czasie zajmie się domowymi nawierzchniami. Co więcej, Roidmi EVE Plus nie tylko odkurza, ale również mopuje. Sprawdź jego najważniejsze zalety!

Poznaj jego imponującą moc

Automatyczny robot odkurzający Roidmi EVE Plus to gwarancja efektywnej i wydajnej pracy. Jego wyróżnikiem jest cyfrowy silnik bezszczotkowy zapewniający moc ssania na poziomie aż 2700 Pa. Ten model bez problemu pozbędzie się kurzu i innych zabrudzeń nawet z głębszych szczelin. Do tego doskonale zbiera sierść z podłóg i dywanów. Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu będziemy mogli cieszyć się perfekcyjnie czystymi nawierzchniami. Kolejną jego zaletą są wbudowane trzy tryby przepływu wody. Każdy z tych programów jest przeznaczony do poszczególnych typów podłóg i rodzaju zabrudzeń. Robot jest w stanie za jednym razem posprzątać do 250 mkw. powierzchni. Jedno jest pewne – Roidmi EVE Plus poradzi sobie nawet z najbardziej uporczywymi plamami. 

Inteligentnie porusza się po mieszkaniu

Robot odkurzający Roidmi EVE Plus doskonale porusza się po mieszkaniu, a to za sprawą inteligentnego systemu nawigacji. Urządzenie planuje trasę tak, aby sprzątanie zajęło najmniej czasu i było najbardziej efektywne. Warto wspomnieć o laserowym radarze LDS nowej generacji z czujnikiem zapewniającym robotowi precyzyjne skanowanie i mapowanie pomieszczeń. Zaletą tego nowoczesnego urządzenia jest również możliwość automatycznego wyznaczania i zapisywania różnych obszarów. Co więcej, możemy wskazać robotowi tzw. miejsca zabronione, które ma omijać np. miskę psa. 

Jeśli posiadamy domek jednorodzinny, to z pewnością zostanie doceniona funkcja zapisywania ustawień, które są dedykowane dla danego piętra. Kolejny plus to możliwość sterowania robotem zdalnie za pomocą aplikacji. Wystarczy ją ściągnąć i zainstalować na smartfonie. Możemy połączyć się również z systemem Alexa i wydawać urządzeniu rozkazy głosowe.  

Wydajny akumulator, duży zbiornik na wodę

Kolejną zaletą robota odkurzającego Roidmi EVE Plus jest automatyczne wracanie do bazy dokującej w celu podładowania baterii. Po nabraniu energii urządzenie pojedzie do miejsca, w którym przerwało sprzątanie. Ten model wzbogacono w wiele czujników, które wpływają na jego skuteczną pracę. Funkcja wykrywania otoczenia sprawia, że robot bez problemu omija przeszkody napotkane na drodze. Roidmi EVE Plus wyposażono również w czujnik ciśnienia LDS (robot ocenia, czy jest w stanie wjechać pod dane łóżko i szafki, aby pod nimi posprzątać). Co więcej, bez problemu przekracza progi mające do 2 cm. Wyróżnikiem robota i jedną z najważniejszych jego zalet jest to, że wyrzuca śmieci do stacji, którą otrzymujemy w komplecie. Umieszczony w niej worek o pojemności 3 l wystarczy nawet na 60 dni – o konieczności jego wymiany informuje wyświetlacz dotykowy.

Do innych zalet robota zalicza się czujnik śledzenia ścian TOF (sprzęt doskonale zbiera brud wzdłuż i z krawędzi ścian), zbiornik na wodę o pojemności 220 ml (łatwo i szybko można go napełnić) oraz akumulator o pojemności aż 5200 mAh. Bateria zapewnia nieprzerwane działanie do 250 minut. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto kupić robota odkurzającego Roidmi EVE Plus i zapomnij o sprzątania podłóg. Podnieść komfort swojego życia i oszczędzaj czas oraz siły na przeprowadzaniu porządków!

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News