News

Najlepsze wakacje w kamperze2 min na czytanie

0

To rozwiązanie dla kogoś, kto lubi podróże. Takiego jak ja – zapewnia Oskar Orzechowski, głogowski przedsiębiorca, podróżnik, alpinista i grotołaz. Po prostu człowiek przygody.

Bo kamper daje wolność. Wracasz do domu i w głowie pojawia ci się myśl, żeby gdzieś pojechać. Znajdujesz miejsce na mapie, wsiadasz i jedziesz. Można się kamperem wszędzie zatrzymać. Jesteś niezależny. – Pandemia mnie skłoniła, aby kupić pierwszego kampera prawie dwa lata temu. Bo ja długo w domu nie wytrzymam. Chciałem jechać na narty, a wszystkie hotele zamknęli i nie było się gdzie zatrzymać. Wymyśliłem, że pojadę kamperem – opowiada Oskar Orzechowski.

Kamper okazał się idealnym rozwiązaniem w tamtej sytuacji. – Wsiadłem i pojechałem. Było świetnie i wygodnie, gdyż teraz są kampery przystosowane na każdą pogodę, także zimę. Ogrzewane, było 21 stopni. Od razu pomyślałem, żeby kupić ich więcej i tak powstał pomysł na wypożyczalnię – opowiada Oskar Orzechowski. Od półtora roku dysponuje trzema kamperami. Wypożycza je ludziom, którzy chcą podróżować rodzinnie lub ze znajomymi, o każdej porze roku i w każde miejsce, które im się zamarzy. Teraz jest najlepszy czas, aby już sobie zaplanować wyjazdy na wakacje kamperem. – Można znajdować nowe miejsca – zachwala podróżnik. Przede wszystkim podkreśla, że ten sposób podróżowania daje wolność i niezależność. Jedziesz gdzie chcesz i zatrzymujesz się gdzie chcesz.

Jest mnóstwo miejsc, w których można się zatrzymać za darmo. Trzeba pamiętać, że kampery są bardzo nowoczesne i wygodne. Są w nich wszystkie potrzebne do życia urządzenia: wygodne łóżka, kuchnia, lodówka i meble. Jest ubikacja i prysznic, gdyż mają zbiorniki na wodę, solary i gaz do ogrzewania. Jest prąd i woda. Poza tym telewizja satelitarna i wi-fi. Ale oczywiście są także płatne bardzo komfortowe kempingi, na których można stanąć. – Mam trzy takie kampery o różnym standardzie, ale wszystkie bardzo nowoczesne i wygodne.

Zachęcam do ich rezerwowania. Dla 5- 6 osób, które mogą w nich podróżować a także wypoczywać w luksusowych warunkach – zachęca Oskar Orzechowski. Sam takimi kamperami był z rodziną trzy razy w Hiszpanii i ze trzy razy objeździł Polskę. – Mam takiego „szwendacza” w środku. Jeżdżę gdy tylko mogę. Teraz wsiadam do kampera i jedziemy z kolegą na narty do Austrii. Na pewno będzie świetnie i wygodnie – planuje.

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News