Artykuł informacyjny

Oddział PZU przy Poznańskiej zaprasza!4 min na czytanie

0

Ubezpieczenia życiowe, majątkowe, komunikacyjne. A nawet opcja ubezpieczenia paneli fotowoltaicznych. To tylko niektóre możliwości, które proponuje oddział PZU przy ul. Poznańskiej w Wolsztynie. O szczegółach mówi dyrektor placówki Bogumiła Wojciechowska.

– Nasi klienci od lat kojarzą PZU z ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Chcielibyśmy przekonać ich, że warto zatroszczyć się nie tylko o majątek, ale – co ważniejsze – o zdrowie i życie – podkreśla na wstępie Bogumiła Wojciechowska. Wskazuje na rozwiązania, które dają poczucie bezpieczeństwa. Jeśli spotka nas nieszczęście, nie zostaniemy sami z piętrzącymi się problemami. – Bo w PZU, w ramach jednej polisy można ubezpieczyć całą rodzinę – mówi dyrektor placówki. Dodaje, że to wygodna opcja, pozwalająca kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo swoich najbliższych. I decyduje się na nią coraz więcej osób, zabezpieczając w ten sposób siebie, małżonka lub partnera życiowego oraz dzieci.

Bogumiła Wojciechowska podkreśla, że ubezpieczenia indywidualne zapewniają ochronę i obejmują wsparcie finansowe nie tylko w przypadku śmierci. – To także pomoc finansowa w takich sytuacjach jak np. leczenie w szpitalu, operacje chirurgiczne, wystąpienie ciężkiej choroby (np. nowotworu) czy utrata sprawności w codziennym życiu (np. brak możliwości schylania się, siedzenia czy chodzenia po schodach). Ale również pomoc w organizacji wyjazdu na leczenie za granicą i pokrycie jego kosztów. – Zakres każdego z ubezpieczeń jest tak przygotowany, by chronił od tych przypadków i chorób,

które zdarzają się ludziom najczęściej i wywołują w nas największe obawy – tłumaczy dyrektor wolsztyńskiego oddziału PZU. Zaznacza, że obejmują one m.in. możliwość wielokrotnej wypłaty świadczenia, najszerszą w Polsce listę ciężkich chorób dziecięcych czy dodatkowe wsparcie w razie hospitalizacji w wyniku nowotworu. – Warto podkreślić, że zakresy ubezpieczeń dziecięcych zostały specjalnie dopasowane do chorób i wypadków, które przydarzają się najmłodszym, zapewniając dzieciom najbardziej kompleksową ochronę w kraju – mówi Bogumiła Wojciechowska. – Posiadając ubezpieczenie zdrowotne w PZU mamy możliwość szybkiego i komfortowego dostępu do lekarza rodzinnego i specjalistów oraz do badań diagnostycznych – dodaje, zwracają uwagę, że do dyspozycji klientów są placówki medyczne w Wolsztynie i w blisko 600 innych miastach na terenie całej Polski.

Zdrowie jest najważniejsze, ale kwestią istotną jest także majątek, który również można ubezpieczyć w wolsztyńskim oddziale PZU. – Proponujemy m.in. kompleksowe ubezpieczenia domu lub mieszkania. Taka polisa okaże się niezastąpiona w przypadku zalania, powodzi, pożaru czy upadku drzewa lub uderzenia pojazdu w dom albo ogrodzenie – wskazuje dyrektor placówki. Podkreśla, że PZU wypłaci także odszkodowanie, jeżeli do domu klienta włamią się złodzieje lub wandale zniszczą elewację. – W przypadku wariantu Od Wszystkich Ryzyk, ochrona ubezpieczeniowa obejmuje bardzo szeroki katalog różnych zdarzeń – mówi Bogumiła Wojciechowska, wymieniając choćby zniszczenie ocieplenia budynku przez dzikie zwierzę (np. kunę) albo sytuacje, gdy senior lub dziecko, które nie ukończyło 13 lat, padną ofiarą oszusta wyłudzającego pieniądze i kosztowności. Dyrektor wolsztyńskiego oddziału PZU podkreśla również, że zakres ubezpieczenia PZU DOM warto rozszerzać o Odpowiedzialność Cywilną w Życiu Prywatnym. Co to oznacza?

Odpowiedzialność Cywilna w Życiu Prywatnym to ochrona na wypadek szkód wyrządzonych przez ubezpieczonego lub jego dzieci np. podczas jazdy hulajnogą elektryczną czy rowerem, gdy brawurowa jazda maluchów na rowerze kończy się porysowaniem samochodu sąsiadów. – Dodatkowo, jeżeli dziecko, które nie skończyło 13 lat, w momencie wyrządzenia szkody było pod opieką ubezpieczonego, PZU nie będzie sprawdzać, czy ta opieka była wystarczająca, czy nie. Poszkodowany otrzyma odszkodowanie, wynoszące nawet 10 tys. zł – mówi dyrektor wolsztyńskiej placówki. Zaznacza, że jest też opcja ubezpieczenia – Pomoc w Domu, dzięki której nie trzeba już martwić się o fachowca, który usunie awarię. – PZU może zorganizować i opłaci między innymi hydraulika, ślusarza czy elektryka, ale także np. informatyka – zaznacza Bogumiła Wojciechowska. W odpowiedzi na coraz większą popularność paneli fotowoltaicznych PZU wprowadziło też do oferty ubezpieczenie takich instalacji (również m.in pomp ciepła) – PZU Eko Energia. Oprócz podstawowej ochrony wynikającej ze zdarzeń losowych, ubezpieczyć można się nawet na wypadek przerw w dostawach prądu i wynikających z nich awarii.

Cały zespół wolsztyńskiego oddziału PZU przy ul. Poznańskiej jest gotowy do pomocy, odpowiedzi na trudne pytania oraz dopasowania najlepszego rozwiązania, które spełni potrzeby klientów i pozwoli im spać spokojnie. Świat ubezpieczeń jest wielki i często bywa zawiły. Dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy w Wolsztynie są do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 8 do 16. Można również umówić się na spotkanie telefonicznie.

PZU w Wolsztynie | ul. Poznańska 1 | 64-200 Wolsztyn

Podziel się informacją ...

Zobacz inne