GRODZISKNews

Nożownik w areszcie. Podczas libacji zaatakował kompana, a potem uciekł1 min na czytanie

0

Kryminalni z Grodziska Wielkopolskiego zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu nowotomyskiego, który w ubiegłym tygodniu dwukrotnie ranił nożem innego mężczyznę, a potem zbiegł z mieszkania, w którym doszło do awantury. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i został tymczasowo aresztowany.

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek (9/10.02) w jednym z mieszkań w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie tuż przed północą, podczas libacji alkoholowej pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do awantury. – W pewnym momencie jeden z nich chwycił za nóż i dwukrotnie ugodził 26-letniego mieszkańca Grodziska Wielkopolskiego i uciekł – informuje kom. Kamil Sikorski z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku.

Na podstawie zeznań świadków oraz śladów biologicznych z miejsca zdarzenia policjanci wytypowali i zatrzymali napastnika. Zebrany w materiał dowodowy pozwolił na postawienie mu zarzutu usiłowania zabójstwa, za które 23-latkowi od 8 do 25 lat pozbawienia wolności, albo karą dożywotniego więzienia.

EI

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK