NewsNOWY TOMYŚL

Towarzystwo rolkarskie przekazało smutną wiadomość. Odszedł znany trener1 min na czytanie

0

Przedstawiciele towarzystwa rolkarskiego Skate2City poinformowali dzisiaj (12.02.), że zmarł prezes i trener Piotr Majewski. – Z ogromnym żalem i sercami pękniętymi na miliony kawałków, pragniemy was zawiadomić o stracie naszego ukochanego prezesa Piotra. W dniu dzisiejszym zaczął swój nowy bieg – czytamy na koncie klubu.

Kilka dni temu trener uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Przewrócił się na lodowisku w Nowym Tomyślu, upadł i uderzył głową o taflę lodu. Pan Piotr trafił do szpitala, był w poważnym stanie. Niestety mężczyzna zmarł. W sieci pojawiły się kondolencję i wyrazy współczucia dla jego rodziny i bliskich. Kilka słów przekazał też Polski Związek Sportów Wrotkarskich. – Smutna wiadomość dotarła do nas z Wielkopolski… Piotrze – dziękujemy za wielkie zaangażowanie i wiele lat propagowania jazdy na rolkach. Bez Ciebie nigdy już nie będzie tak samo, ale wierzymy, że twój nowy wyścig będzie dla Ciebie spokojniejszy. Żegnaj przyjacielu – piszą przedstawiciele związku.

Trener Piotr od lat uczył młodych i starszych jeździć na rolkach i wrotkach. A jako klub sportowy działał od ponad pięciu lat. – Przez ten czas udało nam się zarazić naszą pasją wiele osób – mówił przed rokiem w jednym z wywiadów. Cieszył się, bo z towarzystwem wiele osiągnął, podobnie jak podopieczni. Między innymi organizował kilka etapów pucharu Polski we wrotkarstwie szybkim, na które przyjeżdżało kilkuset zawodników z całego kraju. Sam zdobył tytuł wicemistrza w swojej kategorii.

JP

Foto: Powiat nowotomyski

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News