NewsNOWY TOMYŚL

Piknik charytatywny dla Mai Tomczak. Do pokonania będą trzy kilometry z kijkami1 min na czytanie

0

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę (5.02.) o godz. 14 od rozgrzewki z nauką technik nordic walking pod hasłem „kilometry dla Mai”. O godz. 14.30 zaplanowano start marszu na dystansie 3 kilometrów. Za pokonanie każdego kilometra trzeba wrzucić 5 zł do puszki.

O godz. 15 występ Prywatnego Ogniska Muzycznego, o godz. 15.30 zakończenie marszu – nagrodzenie uczestników, o godz. 15.46 koncert Kapeli Zza Winkla, o godz. 17 pokaz ognia Jan Hildebrand. Na zakończenie pokaz rzymskich ogni dla Mai. Ognie do nabycia za opłatą do puszki – ilość ograniczona.

Ponadto podczas trwania pikniku: stoiska gastronomiczne (kawa, ciasto, zupa, kiełbaski z ogniska, domowe pierogi, popcorn), malowanie twarzy, kiermasz zabawek używanych, loteria fantowa – każdy los wygrywa, żywe maskotki, licytacje, pokazy policji i straży pożarnej, motocykle żużlowe.

Piknik odbędzie się na os. Batorego w Nowym Tomyślu, na placu przy fontannie. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na terapię genową dla Mai Tomczak. Dziewczynka choruję na SMA.

JP

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News