NewsNOWY TOMYŚL

NOK zaprasza do wzięcia udziału w 120 aukcjach na rzecz WOŚP. Można zdobyć nawet nissana1 min na czytanie

0

Nowotomyski Ośrodek Kultury musiał zmienić plany na 30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Część wydarzeń, która miała się odbywać na zewnątrz z powodu silnego wiatru została przeniesiona do siedziby ośrodka. Mimo to atrakcji nie brakuję, a na ulicach miasta można spotkać ok. 80 wolontariuszy z kolorowymi puszkami.

Lokalne restaurację zapraszają na zupkę i leczo. Ruszyły też warsztaty plastyczne, gdzie oczywiście głównym tematem będą serca. Każde dziecko i rodzic może je pomalować. Harcerze zapraszają na ciasta i gorącą herbatę, a na deser wata cukrowa. Na scenie rozpoczęły się występy, ruszyła też sprzedaż gadżetów.

Jeśli ktoś z powodu epidemii lub wietrznej pogody nie chcę pojawić się w NOK – u osobiście warto wziąć udział w licytacjach. W sztabie w Nowym Tomyślu przygotowano ok. 120 licytacji. Można tam znaleźć m.in. wiklinowy fotel, płytę Andrzeja Piasecznego z autografem,  pierwszy numer startowy na bieg Cicha Piątka, godzinę pływania po zbąszyńskim jeziorze motorówką, a nawet bon na karmienie lemura w nowotomyskim zoo. Dużym zainteresowaniem cieszy się też aukcja samochodu marki nissan, który jest przygotowany do wyścigów wraków. Aukcję można znaleźć TUTAJ

O godz. 20 zaplanowano objazdowe światełko do nieba. Motocykle i graty objadą część Nowego Tomyśla.

JP

Foto: NOK

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News